Конкурс міні-грантів "Освітній хакатон"

Громадська організація "Нова Дружківка" проводить перший у місті конкурс міні-грантів "Дружківський освітній хакатон".
 
Захід поєднає у собі теорію з практикою. У першій половині дня лекції і тренінги топових українських фахівців у галузі освіти:
1. Станіслав Дрогаєв (директор БФ "Вільна Освіта") «Альтернативні методи освіти або «навчання без вчителя».
2. Атур Кочарян (експерт з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті) Практичній тренінг, як залучати гроші на освітні проекти.
 
У другій половині дня кожен учасник зможе презентувати власний культурно-освітній проект. Кращий проект за результатом хакатону має шанс отримати фінансування до 8000 грн. Деталі на сторінці заходу https://www.facebook.com/events/201067470388646/
 
Освітній хакатон відбувається в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу», що реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.
Оценка
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Оценка
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать