В Дружківці юній учасниці Олексиних читань подарували книгу від Василя Шкляра

З нагоди 90-річчя від дня народження видатного донецького правозахисника, в'язня радянських концтаборів та дисидента  Олекси Тихого в Дружківці відбулися традиційні Олексині читання. У них взяли участь школярі старших класів навчальних закладів Дружківки та інших населених пунктів Донецької області. Під час читань колишній начальник департаменту з питань внутрішньої політики Олександр Меланченко подарував наймолодшій учасниці книгу від Василя Шкляра.

Наймолодша учасниця читань, 11-річна Дар’я Войлова, отримала в подарунок книжку з казками відомого українського письменника Василя Шкляра (Олександр Меланчекно та Василь Шкляр колеги по членству в одній з українських політичних партій).

«Дитяча книга Василя Шкляра «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» містить паралельні тексти українською та англійською мовами, тож стане в нагоді й тим, хто захоплюється рідною українською мовою, й тим, хто вивчає англійську, зазначив Олександр Меланченко. ‒ Дуже тішить, що сьогодні наші діти демонструють такий високий рівень знань і любов до рідної мови, які ми побачили на Олексиних читаннях. Це свідчить про те, що в Донеччини – прекрасне майбутнє, і воно – українське».

«Мова – один із головних чинників, що впливають на патріотизм. Я б дуже хотіла, щоб мій клас став україномовним», ‒ поділилася своєю мрією школярка Дар’я Войлова. «Якщо Олекса Тихий побачив би, що відбувається зараз на Донеччині, він би не опустив рук і як тоді у свій час – став би на захист української мови та держави», ‒ переконана дівчинка.

Фото: Радіо Свобода.

По материалам "Ukrop.com.ua"

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов