Дружківчани можуть взяти у часть у конкурсі аматорських короткометражок "MyStreetFilms: твоя вулиця, твоє місто, твій фільм"

MyStreetFilms-Рубіж - це можливість зняти кіно про твою вулицю, твого сусіда, твоє місце чи місто в Луганській або Донецькій областях. Це проект для журналістів, активістів, громадських діячів, творчих людей, фантазерів і всіх любителів розповідати історії. На конкурс можуть подаватися проекти документальних, анімаційних, експриментальних і змішаних фільмів тривалістю до 15 хвилин. Досвід роботи з відео чи кіно не принциповий, але перевага надаватиметься проектам з візуальними матеріалами.

Про це повідомляють організатори проекту на сторінці громадської організації "Нова Дружківка" в соцмережі "Вконтакті".

Подання проектів передбачено до 20 лютого 2017 року включно. Далі організатори планують оголосити результати відбору у перший тур, а початок роботи над проектами почнеться вже 22-24 лютого.

Після цього 2-5 березня в Краматорську відбудеться тренінг-інтенсив з кіновиробництва. Оголошення результатів відбору у другий тур призначено на 5-10 березня

Індивідуальні консультації, завершення зйомок, розбір матеріалу, підготовка до постпродукції - до 16 квітня. Тренінг-інтенсив з постпродукції - 17-21 квітня у Києві.

З 28 квітня по 2 травня відбудеться прем’єра на фестивалі “86” у місті Славутич, після чого буде визначено гран-прі та приз глядацьких симпатій.

Показ та поїздка переможця на престижний міжнародний фестиваль відбудеться у липенні 2017 року, а покази в різних містах України в рамках “86: Післямова” призначено на травень жовтень 2017 року.

Для участі необхідно зареєструватися за цим посиланням.

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов