У Дружківці відкрили міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18 квітня 12 загальноосвітніх навчальних закладів Дружківки взяли участь у першому (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Відкриття відбулося на базі загальноосвітньої школи №6, де школярі міста продемонстрували стройову підготовку, взяли участь у інтелектуальній грі-вікторині «Відун», «Ватра» та у конкурсі звітів.

Про це повідомляє сайт Дружківської міської ради.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») впроваджується в навчальні заклади України з 2003 року. За підсумками роботи на цей час гра зарекомендувала себе як найбільш вдала форма позашкільної роботи з виховання молоді. Проводиться вона з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості, поліпшення виховної роботи з учнівською молоддю на основі традицій і звичаїв українського народу, формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.

За суддівськими підрахунками в етапі «Ватра» перемогла команда «Соколи» загальноосвітньої школи № 6, друге місце посіла гімназія «Інтелект», а третє місце - загальноосвітня школа №7.

Проведення ІІ та ІІІ етапів гри «Сокіл» («Джура») у нашому місті продовжується, тож попереду у школярів – насичені дні, цікаві та змістовні вечори і сон у наметах. І, звичайно, смачні сніданки, обіди та вечері.

NV4U1789.jpg
NV4U1474.jpg

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов