28 березня, в Дружківському історико-художньому музеї о 14:00 відкриється виставка-дослідження, присвячена історії французьких інвестицій в економіку України.
Виставку представляє Донецький обласний краєзнавчий музей у рамках проекту Українського кризового медіа-центру «Музей відкрито на ремонт». 
Експозиція створена спеціалістами Дніпропетровського музею імені Дмитра Яворницького.На ній можна побачити майже 230 історичних документів і подій 1870-1918 років. 
Серед унікальних документів – акції, видані у Парижі, фото рудників і Гданцівського заводу, автографи французьких підприємців на цінних паперах . Представлена реклама підприємств, документи, фото православного храму, побудованого французами у ті часи, а також фотокартки старого французького кладовища у Дружківці із залишками пам`ятників на могилах.
Виставка «Міжнародні інвестиції в Україну з кінця ХІХ – початку ХХ століття. Частина друга – Франція» відкриється 28 квітня о 14:00 у Дружківському історико-художньому музеї за адресою: м. Дружківка, вул. Енгельса,112 (будівля бібліотеки ім. Лесі Українки).