Дружківка прийме обласне спортивне свято «Олімпійський день»

23 червня о 10:00 на площі Молодіжній міста Дружківка відбудеться обласний спортивно-масовий захід у рамках «Всеукраїнського Олімпійського дня», який щороку проводиться з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету (23 червня 1894 року).

Основними формами заходу стануть масовий забіг по проспекту Космонавтів, показові виступи та спортивні локації на площі з низки видів спорту: баскетбол, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, важка атлетика, волейбол, велоспорт, дзюдо, змішані єдиноборства, карате (JKS), кікбоксинг, Комбат Дзю-Дзюцу, самбо, бойове самбо, скелелазіння, спортивні танці, теніс настільний, триатлон, тхеквондо (ВТФ), футбол, хокей, черліденг та інші.

Динамічну руханку для всіх бажаючих проведе заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року Аліна Логвиненко.

Мешканці та гості Дружківки отримають можливість стати не тільки глядачами, а й безпосередніми учасниками спортивного свята. Окрім забігу, хлопці і дівчата зможуть долучитися до командних змагань «Дитяча легка атлетика», а також у невимушеній атмосфері поспілкуватися з провідними спортсменами регіону. Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організує для дітей веселі старти та вікторини, у яких найактивніші учасники отримають призи.

Також кожен присутній на заході зможе пройти експрес-діагностику функціонального стану організму та вимірювання антропометричних даних, що безкоштовно проводитиме обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.

Реєстрація учасників розпочнеться 23 червня о 09:00. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до свята спорту, молодості та здорового способу життя!

Приємний бонус: серед тих, хто поставить «Подобається» сторінці https://www.facebook.com/donsportmolod/, та поширить цей запис, буде розіграна футболка та атрибутика з олімпійською символікою (зверніть увагу на свої налаштування приватності: якщо Ваші записи можуть переглядати тільки друзі, ми не зможемо побачити Ваш репост). 22 червня програма випадкового генератору чисел random.orgвизначить переможця – якщо ця людина буде особисто присутня на святі, то отримає приз серед інших нагороджених на «Олімпійському дні»!

#Дружківка #Донеччина #ОлімпійськийДень#OlympicDay #ДонецькаОбласть

http://donsportmolod.gov.ua/anonsi-zahodiv/1077_drujkivka-priyme-oblasne-sportivne-svyato-olimpiyskiy-den.html