Дружківка: У обласному художньому музеї відбувся фінал проекту «Зробимо світ теплішим» (ФОТО)

У секторі сучасного мистецтва Донецького обласного художнього музею, що працює у приміщенні Дружківського палацу культури «Етюд», був проведений  фінальний захід з нагоди завершення роботи обласного літературно-образотворчого проекту «Зробимо світ теплішим: малюємо за книжками Івана Андрусяка».

Проект тривав поетапно вісім місяців.

На фестиваль прибули викладачі і учні навчальних закладів з багатьох міст області, які брали участь у проекті.

Тут було представлено виставку ілюстрацій до творів І. Андрусяка, проведено квест літературно-образотворчого змісту.

Також відбулася презентація театральний уривок з твору  І. Андрусяка «Як подружитися з Чакалкою» від народного театру книги «Еспада» (керівник Пєвнєва О.В.).

Наприкінці відбулась церемонія нагородження учасників квесту пам’ятними подарунками, а учасників виставки - подяками та свідоцтвами.