Дружківські спортсмени вдало виступили на обласному чемпіонаті з легкоатлетичного двоборства

Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2005-2006 року народження пройшов  у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» міста Бахмут.

За результатами цих змагань буде сформовано збірну команду Донецької області для участі у чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства, що пройде в Києві наприкінці лютого.

Участь у чемпіонаті, де за перемогу змагалися близько півтори сотні юних атлетів з усіх куточків Донецької та Луганської областей, взяли й дружківські спортсмени - вихованці тренерів Юрія Кузьменка (Дружківська ДЮСШ) та Ольги Лук’янової  (Донецька обласна комплексна ДЮСШ).

Дружківські атлети продемонстрували дуже гідні результати.

Так, серед вихованців Юрія Кузьменка чемпіонкою Донецької області  в бігу на 400+800 м стала Ксенія Васіна. Срібні нагороди вибороли Олександр Пантелєєв в бігу на 400+800 м та Вікторія Бутусова за сумою виступів на дистанції 60м з бар’єрами + 400 м.

Серед вихованців Ольги Лук’янової перемогу святкувала Дар’я Сухолад, яка виборола вищу нагороду за результатами виступів на дистанціях 60 метрів з бар'єрами + 400 м. А Дар’я Дубінець (400 + 800 м) та Даніл Удовиченко (1500 м/п + 800 м) стали володарями бронзових медалей.