Авто гуманітарної місії «Проліска» атакував російський дрон у Дружківці

Зображення посту: У Дружківці російський дрон атакував авто гуманітарної місії «Проліска»

Близько 10:00 у Дружківці росіяни атакували FPV-дроном евакуаційний екіпаж Гуманітарної місії «Проліска». Про це повідомив засновник організації Євген Каплін 3 червня.

Окупанти вдарили по броньованому автомобілю «Проліски» попри маркування «евакуація» зі всіх сторін та на даху.

«Ми розцінюємо даний удар, як черговий цілеспрямований військовий злочин російською армії. Броня удар витримала, водій в порядку. Наразі йде оцінка шкоди, що була завдана авівці. Ций броньовик пропрацював лише 10 днів від його купівлі на евакуації на Донецькому напрямку», — написав Каплін.

Удар був зверху в дах в кабіну водія. За словами Капліна, ймовірно, російські військові намагалися завдати максимальну шкоду водію авта.