Ще 10 жителів, зокрема маломобільних евакуювали з Дружківки та Маяків

Евакуація з Дружківки та Маяків. Фото: ДСНС Донеччини

Евакуаційники "Фенікс" продовжують вивозити людей із прифронтових громад.

Про це повідомили у ДСНС Донеччини.

Так, цього тижня рятувальники евакуаційної групи працювали у Дружківці та селі Маяки Святогірської громади, звідки евакуювали 10 людей, серед яких — 2 маломобільних громадян.

Евакуація з Дружківки та Маяків. Фото: ДСНС Донеччини

Разом із найнеобхіднішими речами їх доправили до безпечніших районів.

Евакуація з Дружківки та Маяків. Фото: ДСНС Донеччини