Евакуаційники "Фенікс" продовжують вивозити людей із прифронтових громад.
Про це повідомили у ДСНС Донеччини.
Так, цього тижня рятувальники евакуаційної групи працювали у Дружківці та селі Маяки Святогірської громади, звідки евакуювали 10 людей, серед яких — 2 маломобільних громадян.