Для успішної роботи більшості підприємств необхідна налагоджений вантажний зв'язок з партнерами, постачальниками і клієнтами. Для того щоб його організувати, краще звернутися в компанії, для яких перевезення вантажів різного типу – основний напрямок діяльності. Співпрацювати з логістичними компаніями набагато вигідніше і зручніше, ніж створювати власний автопарк. Такі витрати можуть не окупитися, тим більше що вони не одноразові. Обслуговування транспорту вимагає постійних вкладень.

Досить часто компанії потребують організації поставок від іноземних партнерів. У такому випадку доводиться шукати транспортну компанію, яка здатна організувати імпорт імпорт товарів з потрібної країни. Наприклад, таку послугу пропонує DSV. Перевага логістичної компанії перед іншими подібними фірмами – великий розмах діяльності. Її представництва знаходяться в більш ніж вісімдесяти країнах. Ймовірно, серед них буде і потрібна вам держава. До того ж, якщо в майбутньому бізнес буде розростатися в територіальному плані, вам не доведеться шукати ще одну мувінгову фірму.

DSV пропонує різні способи вантажоперевезень. Вибір залежить від напрямку і особливостей вантажу. Це може бути транспортування поїздом, літаком або кораблем. Останні два варіанти зазвичай здійснюються, якщо вантаж потрібно доставити на інший континент. Транспортування по повітрю також використовується в якості експрес-доставки, адже іноді дуже важливо відправити вантаж в короткі терміни. Кораблі для цієї мети підходять погано, зате вони більш універсальні. Зазвичай, якщо потрібно транспортувати нестандартний вантаж, використовують саме перевезення по морю.

Для транспортного сполучення по країні і імпорту з сусідніх держав найчастіше використовують автомобілі. Наприклад, таким чином здійснюється доставка з польщі різних товарів. Автомобілі – практично універсальний спосіб перевезти вантаж. Можна підібрати транспорт для товарів будь-якого типу – негабарит, займисті та вибухонебезпечні речовини, хімікати і т.п. Звичайно, далеко не у всіх компаній є обладнані для нестандартних вантажів машини. Однак в DSV для вашого товару точно підберуть відповідний транспорт, розроблять оптимальний і безпечний маршрут, подбають про отримання дозволів та організують супровід.

Явні переваги автомобільних перевезень –гнучкий графік і маршрут. Такий транспорт дозволяє заїхати в кілька пунктів для дозавантаження товару або його часткового вивантаження.

DSV пропонує послугу доставки збірних вантажів. Якщо вам потрібно перевезти невелику партію товару, немає сенсу переплачувати за вільне місце в машині.