Реклама буде успішною, якщо до неї грамотно підібраний текст. Також він є хорошою приманкою, яка захоплює потенційного споживача і приводить його прямо до вас. Отже, що необхідно, щоб скласти чіпляючий рекламний текст, який принесе бажаний результат?

Ми звернулися до фахівців компанії «Банга Медіа», які успішно займаються просуванням зовнішньої реклами в м. Кременчук. Вони поділилися кількома принципами, які допоможуть створити унікальну рекламу. Це допоможе побороти конкуренцію і вивести свій продукт або послугу на споживчий ринок.

Тема реклами

Тема - це важлива частина всієї реклами, яка повинна зацікавити покупця. Якщо у вас це вийде, ваш клієнт повністю ознайомитися з наданою інформацією і захоче нею скористатися. Ви можете використовувати яскраві слова: «Акція», «Новинка», «Сенсація». Також можна використовувати короткі питання, на які покупець повинен відповісти «Так!» Не пропустіть можливість використовувати тематики, які найбільш цікавлять людей: любов, гроші, влада, зовнішність і т.п.

Створюючи рекламу необхідно бути чесним, не слід викладати інформацію про те, чого не існує: знижок, новинок і тощо. Вся інформація повинна бути перевіреною і точною, інакше ви назавжди зіпсуєте репутацію своєї компанії, салону та іншого закладу.

Контент

Контент - основна частина реклами, яка складається з декількох пропозицій до 6-ти слів. Вона повинна відповідати таким вимогам:

  • Лаконічність.
  • Ємність.
  • Зрозумілість.
  • Інтрига.

Також споживач повинен чітко розуміти, яку користь він отримає, коли скористається послугами вашої компанії. По суті споживач буде готовий купити щось тільки тоді, коли побачить в цьому необхідність. Вам необхідно зацікавити клієнта і показати наскільки необхідна йому та чи інша річ. Вигода є важливою складовою будь-якого бізнесу.

Мова написання тексту і його простота - складові успішної реклами. Не слід використовувати складні конструкції і спеціальні терміни: кожне слово в рекламі повинна розуміти дитина і пенсіонер. Однак уникайте шаблонних виразів, які вже нікого не чіпляють. Реклама повинна бути унікальною, знаходити ниточки, за які можна зачепити людину і простимулювати їй до дії.

Фахівці компанії «Банга Медіа» рекомендує переглянути слогани і текстові повідомлення ваших конкурентів і на їх основі створити щось унікальне для свого бізнесу. Це допоможе вам вигідно виглядати на фоні інших фірм.