Картинки по запросу Дитячий одяг

Зимовий верхній одяг для дітей - одна з вагомих складових щорічного батьківського бюджету, особливо, якщо дітей в сім'ї кілька. Вибрати відповідний одяг для дитини на зиму не так легко, як здається на перший погляд. Маленька дитина не може сказати, наскільки йому зручно і тепло в обраній батьками одязі. До того ж, потрібно враховувати темпи зростання дитини, щоб не довелося купувати одяг два рази за зиму, так як ціни на дитячий одяг досить високі.

Багато мам вважають за краще купувати одяг діткам заздалегідь. Наприклад, можна купити зимовий комбез і взуття з великими знижками в каталозі detki-neposedki.com.ua в кінці зими або в кінці літа.

Для того, щоб правильно вибрати зимову верхній одяг для дитини, потрібно звернути увагу на кілька факторів: вік дитини; тепло і комфорт; зовнішній вигляд; ціна; модель.

Діти у віці 0-18 місяців, малорухливі і на вулиці більшу частину часу проводять в колясці. Так як коляски-люльки зазвичай добре утеплені, тому малюкові підійде будь-який звичайний конбінезон-трансформер.

Теплий конверт зручно використовувати місяців до 6, поки дитина не почне перевертатися і сідати, потім вже потрібен саме комбінезон з роздільними штанинами. Вибираючи комбінезон малюкові найкраще віддати перевагу моделям з двома пластмасовими блискавками, а також захистом від прищеплення.

Вибір наповнювача комбінезона залежить від середніх температур в вашому регіоні взимку. Але, в будь-якому випадку, в цьому віці немає сенсу купувати дитині мембранний костюм.

Не варто занадто тепло одягати дитину, так як від перегріву може бути ще більше шкоди, ніж від переохолодження, так і ефект загартовування ще ніхто не відміняв.

Дітям у віці від 18 місяців до 3 років підійдуть і комбінезони, і комплекти. Плюси комбінезона в тому, що його простіше і швидше одягнути, а дитині в ньому комфортніше бігати і грати на вулиці взимку. До мінусів ж можна віднести те, що діти швидше виростають з комбінезонів і вони менш зручні у використанні, коли дитина вже ходить на горщик. Роздільні комплекти виглядають цікавіше, зручніше у використанні, так як в приміщенні куртку при необхідності можна зняти.

У цьому віці діти зазвичай вже досить активні, тому для них можна вибирати мембранний одяг і взуття. У будь-якому випадку, і в колясці вони не замерзнуть в такому одязі.

Для дітей старше 3-х років, потрібно шукати верхній одяг і взуття більш ретельно. Так як, при необхідності, вони вже не зможуть зігрітися в колясці.