Настало літо, і кожен з нас замислюється про подорож. Якщо ви шукайте недорогий, але комфортабельний відпочинок, відвідайте Албанію! Албанія - одна з небагатьох країн у світі, настільки близьких до Заходу, яка до сих пір зберігає історичні корені в повсякденному житті. Країна лежить в Південно-Східній Європі. Його сусідами є Греція на півдні, Чорногорія на півночі і Косово і Македонія на сході. Албанія розташована на узбережжі Адріатичного моря і є домом для деяких з кращих пляжів в Європі. Для мандрівників, Албанія, це перлина Балкан. На сайті мандрівників: TripMyDream, ви можете отримати додаткову інформацію про країну.

Чому варто відправитися в подорож по Албанії?

  • Деякі з кращих пляжів знаходяться на Албанської Рив'єрі, яка простягається від міста Влера і популярного туристичного міста Саранда. Столиця Албанії - Тірана. У Тирані є що подивитися і чим зайнятися, в літній сезон, місто швидко стає туристичною меккою модних кафе і барів і відмінним місцем для знайомства з недавньою історією Албанії.
  • Вигідні ціни на відпочинок. Албанія - неймовірно доступне напрямок. Це причина, чому багато хто вибирає Албанію як місце відпочинку. Ви можете взяти пиво приблизно за 1 євро і перекусити між 3-5 євро. Ліжко в хостелі зі сніданком і пивом може коштувати всього 5 євро, а номер в готелі - близько 20 євро. Є багато відмінних варіантів для будь-якого бюджету, будь ви турист або віддаєте перевагу більш розкішний відпочинок.

Історія Албанії

Протягом більшої частини 20-го століття, Албанія була закрита для сторонніх і була загадкою Середземномор'я. До недавнього часу його пом'яті гори, кріпосні міста і блискучі пляжі були просто слухом на більшості карт подорожей. Але з закінченням особливо жорстокого напруги комунізму в 1991 році Албанія відчинила свої ворота. Перші цікаві туристи прибули в країну, де все ще панували стародавні кодекси поведінки і де вітер свистів крізь зруйновані залишки напівзабутих давньогрецьких і римських місць. Через чверть століття після скидання кайданів комунізму, приголомшливі гірські пейзажі Албанії, що звалилися замки, галаслива столиця і замріяні пляжі, що змагаються з будь-яким в Середземномор'ї, продовжують чарувати.

Чому обирають Албанію?

1.      Можливість проживання в курортних локаціях за вигідною ціною;

2.      Великий вибір готелів: від бюджетних готелів до готелів вищої категорії;

3.      Альтернативний відпочинок в кемпінгах, від 10 євро за ніч;

Скористайтеся перевагами і вирушайте в подорож по Албанії прямо зараз. Ви не залишитеся, розчаровані красою природи, сервісом і послугами!