Зручність торгівельної точки чи центру важлива однаково для покупців та продавців. Тільки гармонійне поєднання меблів та загального інтер’єру складає потрібне враження відвідувачів, які отримують бажання повертатися сюди знову. Торгові островки набирають популярність завдяки компактному вигляду з великою місткістю та деталізацією викладеного товару. Такі композиції – важливий елемент в облаштуванні вашого бізнесу з метою привабливості торгової точки та відображення надійності власника.

Міцні та якісні конструкції від виробника

Яскрава та стильна вітрина в магазин у Львові, столи для макіяжу чи модульні торгові островки – усі ці пропозиції доступні на сайті фабрики торгових меблів «Слон». Тут кожний клієнт знайде:

  • великий перелік готових пропозицій від виробника;

  • можливість замовлення індивідуальної конструкції відповідно до розмірів власного приміщення;

  • будь-який тип зовнішності та стилю;

  • розробку індивідуальних проектів за габаритами та потребами клієнта;

  • швидку доставку та монтаж торгових меблів;

  • надійну якість за доступною вартістю.

Тут кожний відвідувач має змогу купити готові торгові прилавки для переносних та стаціонарних торгових точок, супермаркетів, аптек, офісів, салонів, торговельно-розважальних центрів. Конфігурація розробляється за бажанням, усі елементи для встановлення у торгових мережах виготовляються відповідно до узгоджених з клієнтом правил. У наявності великий перелік скляних вітрин з алюмінієвим профілем, шаф та тумбочок, прилавків, торгових островків, офісних кухонь, рецепцій. В наявності облаштування касових місць.

Переваги встановлення якісних торгових меблів від фабрики «Слон»

Крім комфорту та зручності, скляні вітрини з алюмінієвим профілем дають абсолютно гармонійне поєднання з будь-яким типом інтер’єру. Також ці конструкції вважаються найбільш надійними, тому що витримують великі навантаження. У монтажі ці елементи надзвичайно прості – за декілька хвилин клієнт отримує встановлену конструкцію з можливість викладання товарів.

Якщо замовнику необхідно купити торгову вітрину у готовому вигляді, достатньо надати розміри приміщення та власні побажання – фабрика «Слон» у короткий термін виготовить відповідний комплект. Комбінації матеріалів, відділень, ящиків та боксів узгоджується окремо.