Картинки по запросу Робота прибиральницею: головні переваги

Деякі професії абсолютно несправедливо вважаються кошмаром і варіантом лише на найчорніший день. Робота прибиральником теж має свої плюси і навіть завидні переваги.

У сфері клінінгу ринок попиту завжди перевищує пропозицію. Це означає, що будь-ким, а прибиральницею влаштуватися вийде завжди. Тому можна дозволити собі перебирати вакансії в пошуках найбільш привабливою, не побоюючись, що єдине місце втече з-під носа.

Основні вимоги

Для некваліфікованої праці не потрібно особливих знань і навичок. Від прибиральниць не потрібно вищу освіту, досвід роботи (виняток - обслуговування приватних клієнтів або серйозні клінінгові фірми) і навіть вік «до 35». Особисті уподобання керівників дуже рідкісні і можуть вважатися, скоріше, тривожним сигналом.

Гнучкий графік

Більшість компаній пропонує плаваючий графік роботи і не цікавиться, чим прибиральниця займається в час, що залишився. Тому можна поєднувати прибирання двох-трьох офісів, в сукупності маючи зарплату більше, ніж у половини тамтешніх співробітників. Або повноцінно працювати в одному офісі, перетворюючись в супергероїню мила і швабри лише рано вранці або пізно ввечері.

Поруч з будинком

Зазвичай на сайті вакансій публікуються не менше сотні пропозицій роботи для прибиральниць по всьому місту. Так що можна підібрати собі найбільш зручне розташування - ближче до дому, щоб не витрачатися на проїзд. Або ж «зібрати» кілька робочих місць в одному районі і лавірувати між ними.

Спокійна робота

У прибиральниць немає звітів, дедлайнів і колонок з цифрами. Їм не треба планувати роботу, вираховувати можливі ризики або проводити важливі переговори з інвесторами. Їх зона відповідальності вузька, і в ній рідко трапляються форс-мажори. Стресові ситуації, що струшують офіси, обходять їх стороною - приваблива перспектива для тих, хто не хоче нервувати.

Зізнаємося чесно - робота прибиральниці не найпопулярніша і на неї не вишиковується черга. Тому хорошим техперсоналом не розкидаються. При найжорстокіших скорочення останні, на кого піднімається рука - директор і прибиральниця. Випадково зробити грубі порушення, щоб звільнили за статтею, вельми складно. Нерідко саме прибиральниця залишається єдиним працівником, який перебуває в компанії з моменту її заснування, переживши сотню співробітників, десяток заступників і пару директорів. Навіть нове начальство, зачистивши старий персонал, не чіпає прибиральниць.