При покупці зимового одягу важливо враховувати кілька факторів: це фасон колір, тканину, з якої пошито виріб, а також - фурнітура. Верхній одяг для холодних днів повинна бути не тільки привабливою на вигляд, але і практичною і комфортною. А найголовніше, вона повинна берегти свого власника від холоду.

У магазинах і на риках сьогодні пропонується найширший вибір. Але ідеальні зимові куртки зустрічаються в продажу лише у надійних продавців. Щоб не викинути гроші на вітер, заходите в ті магазини - як офлайн, так і в Інтернеті, які встигли завоювати довіру покупців.

Стилісти рекомендують купувати для зими не одну, а хоча б дві-три зимових куртки. По-перше, змінюючи одяг, ви на довше зберегти її первинний зовнішній вигляд, так як тканина не буде встигати зношуватися. По-друге, одна-єдина куртка навряд чи підійде під будь-який одяг. Так, для прогулянок по місту краще вибирати варіанти, виконані у вільному стилі, а для походів на роботу - строгі моделі. По-третє, взимку температура зовнішнього повітря буває різною. Щоб не замерзнути в мороз і не упаритися у плюсову температуру, купуйте куртки с різними наповнювачами.

Відзначимо, що найбільш популярними моделями сьогодні вважаються так звані оверсайз. У такій куртці вам буде максимально зручно, але не забувайте про те, що далеко не всім йде такий фасон.

Щоб не помилитися з якістю, фахівці рекомендують звертати увагу на фурнітуру. Гарна куртка не буде оснащена дешевими кнопками і блискавками. Якщо у вас немає бажання постійно усе це міняти, не купуйте ті речі, фурнітура яких не відповідає вашим уявленням як.

Правильно підібрана куртка дозволить вам насолоджуватися холодним порою року, забувши про те, що погода за вікном не балує. Якісні речі коштують дорого, проте, в Інтернеті завжди дешевше.