Багатьом відомо, що після того як Україна постала на світовій економічній карті у якості так званого самостійного гравця, у нас значно зросли обсяги міжнародних перевезень. Так, одне з лідируючих місць в даному напрямку посідають перевезення звідки і куди на Вашу думку? Так, все вірно, з Китаю в Україну. Завдяки май же ажіотажному попиту на ринку з’явилось безліч різноманітних компаній з перевезень, котрі залюбки пропонують свої послуги.

Так, звичайно можна впевнено твердити про те, що всі ці компанії в певній мірі добре виконують свою роботу та гарно справляються із поставленими перед ними завданнями. Проте якщо Ви хочете здобути собі в якості надійного партнера компанію, що виконує перевезення не лише в повному обсязі, але й у найкоротші терміни, пора знайти таку.

Саме тому пропонуємо Вам звернути свою увагу на сучасну, динамічну та досить успішну на поприщі логістики компанію Партнер Трейд, зокрема серед спеціалізацій котрої «доставка вантажів з Китаю в Україну».

Чому саме варто звернутися за послугами в нашу компанію?

Перш за все відзначимо, що роки роботи на цьому ринку довели правдивість наших переконань стосовно того, що задоволення всіх бажань та потреб кожного клієнта – головне в успішній роботі компанії в цілому. Адже навряд чи хтось заперечить, що впевненість та спокій замовника в безпеці вантажу - надійний фундамент для довгострокового та надзвичайно плідного співробітництва.

Саме тому можемо на всі 100% запевнити Вас у тому, що всі Ваші турботи та переживання стосовно успішності зникнуть щойно Ви переступите поріг компанії Партнер Трейд. Чому саме? А ось чому:

 • з моменту обрання співпраці з компанією до Вас прикріплять персонального менеджера, котрий і буде Вашим так званим провідником у світ під назвою «логістика та міжнародні перевезення»;
 • окрім того, ми забезпечимо страхування будь-якого Вашого вантажу (починаючи від укладання договору і аж до отримання його у місці призначення);
 • ми індивідуально підберемо транспорт, маршрут та інші нюанси перевезення таким чином, щоби Вам у будь-якому випадку було вигідно;
 • завдяки налагодженим маршрутам 3pl оператором Партнер Трейд, власним складам, пакувальникам та вантажникам, кожен наш клієнт гарантовано зможе заощадити аж до 18% на вартості перевезення.

І це ще далеко не весь список переваг від співпраці із нами. Протягом всього часу від початку існування компанії і до тепер, нам часто доводилося бачити ситуації на ринку вантажоперевезень між Китаєм і Україною, коли бізнесмени зі стажем боялися починати свою роботу з Києвом. І все через саме складнощі, котрі зазвичай виникали під час оформлення супровідної документації, а також подальшого проходження митних процедур. Але і це для нас не проблема. Оскільки штат наших працівників включає в себе ще й команду досвідчених юристів-професіоналів, а також не менш досвідчених митних брокерів.

До уваги наших клієнтів вибір між великою кількістю схем співробітництва. З метою економії Вашого часу, хочемо навести не повний список наших послуг. Зокрема вантажів, котрі ми перевозимо:

 • будівельні матеріали;
 • обладнання для промислового виробництва;
 • трактори та іншу сільгосптехніку;
 • автомобілі та запчастини до них;
 • ADR вантажі;
 • товари для дому;
 • сипучі та негабаритні вантажі.

Якщо у Вас залишилися якісь питання, наші кваліфіковані менеджери з радістю дадуть відповіді на всі із них. Спробуйте себе у якості нашого замовника. Гарантуємо, вам неабияк сподобається із нами співпрацювати!