З урахуванням того, що вартість доставки всередині країни є настільки доступною, ми автоматично шукаємо цю економію на міжнародні перевезення вантажів. Тому повітряні вантажні перевезення можуть здатися різко контрастними. Це було б упущеною можливістю для багатьох сценаріїв доставки, пов'язаних з меншими обсягами. Переваги послуг авіаперевезень багато, не тільки швидкість доставки. Авіаперевезення вантажів є кращим вибором для багатьох галузей, таких як автомобілебудування, дизайн інтер'єру, електроніка, будівництво та багато іншого. Цілих шість трильйонів доларів товарів перевозяться по всьому світу повітряним транспортом. Фактично це становить понад 35% всієї торгівлі.

Щоб допомогти вам зрозуміти, наскільки цінними можуть бути послуги авіаперевезення як для особистих, так і для ділових цілей, ми склали список з основних переваг.

1. Неперевершена швидкість

Коли швидкість має першорядне значення, ви не можете дозволити собі платити менше, ніж за послуги авіаперевезень. Морські і наземні перевезення завжди будуть значно повільніше і ненадійними в цьому відношенні. Звичайно, деякі вантажні служби можуть рекламувати порівнянні тарифи доставки, але немає ніякої гарантії.

2. Узгодження прибуття і відправлення

За допомогою послуг авіаперевезень легко відстежити вашу посилку і слідувати її обіцяним строкам. Ви бачите, який рейс, коли він злітає і коли приземляється. З наземним або морським транспортом ваша посилка може бути де завгодно, поки не прибуде в великий хаб.

3. Глобальна гнучкість доставки

При відправці повітряним транспортом ви відкриті для більшої кількості місць для доставки. Опора на морські і сухопутні перевезення означає проходження через великі транспортні мережі. Це часто не враховує менші країни світу. Відкриття більшої кількості дверей для більшої кількості частин світу означає більш широке охоплення і більшу кількість клієнтів.

4. Низькі страхові внески

Через більш короткий термін транзиту збори за авіаперевезення в середньому нижче в порівнянні з іншими видами перевезень. Чим менше часу ваша посилка знаходиться в дорозі, тим менше ризик її втрати / крадіжки.

5. Більш високі стандарти безпеки

Мало того, що ваша посилка робить в середньому менше зупинок, служби авіаперевезень серйозно ставляться до безпеки і відстеження. Безпека в аеропорту є головним пріоритетом, тому за дорученням з вашою посилкою будуть поводитися обережно. Набагато менш ймовірно, що ваші посилки будуть вкрадені з аеропорту, а не з порту або поштового вузла.

6. Зниження залежності від складування

Більш швидка доставка посилок означає, що малі підприємства будуть менше покладатися на зберігання місцевих запасів. Коли вантаж може прибути і полетіти без затримки, управління запасами стає більш природним. Це величезна перевага, коли справа доходить до адаптації до тенденцій покупця, порами року і т. д.

7. Зменшені пакувальні матеріали

Доставка по суші або по морю означає, що упаковка повинна бути громіздкою і ретельної, щоб поглинати нерівності і краплі. Авіаперевезення дозволяють більш легку упаковку, ще більш прискорюючи процес доставки виробниками. В результаті ваші перевезення будуть легше, і ви заощадите ще більше на транспортних витратах.