Широкоформатний друк та його користь у рекламі

Масштабна рекламна компанія, підвищення пізнаванності бренду — все це можливо, завдяки широкоформатному друку рекламної продукції. Цей різновид цифрового друку дозволяє наносити текст та друковані написи на великоформатні матеріали. Для виконання такого типу друкування використовують сольвентні або УФ-принтери.

Сфери використання

Важко уявити магазин, кінотеатр чи театр без різноманітних стендів та табличок. Навіть на весіллі часто використовують різні банери, які запам'ятовуються на довгий час. Це ще раз доводить, що широкоформатний друк впевнено заполонив різні напрями людського життя:

  • створення декорації для святкування;

  • оформлення інтер’єрів;

  • створення стендів з рекламою товарів чи послуг.

Широкоформатний друк чудово знайшов собі місце навіть у повсякденному житті. Набридло дивитися на сіру стіну — створіть кольору дошку з бажаннями. Потрібен оригінальний подарунок — надрукуйте репродукцію відомої картини, постер із зображенням друга чи рідної людини.

Види та матеріали

Широкоформатний друк умовно ділять на дві категорії — сольвентний та екосолольвентний.

Перший різновид виконується спеціальними фарбами, які забезпечують високий рівень стійкості до негативних проявів погоди. Термін придатності продукції, виконаної за такої технології — від трьох років. Екосольвентний практикують для виготовлення інтер’єрної продукції, що дозволяє створювати дуже чіткі картинки.

Серед матеріалів, які використовують, виділяють:

  • банер;

  • банерну тканину;

  • банерну сітку;

  • плівку;

  • постерний папір;

  • полотно (холст).

Банер — матеріал, який характеризується міцністю, універсальністю та стійкістю до різкого перепаду температури. На ньому друкують виключно з однієї сторони.

Банерна тканина — спеціальний банер для двостороннього друку. Шар, який блокує світло не дозволяє, аби зображення з однієї сторони відбивалося на іншій.

Самоклеюча плівка популярна, оскільки має широкий спектр використання. Дозволяє декорувати приміщення, вітрини, вікна та громадський транспорт.

Постерний папір не піддається негативному впливу вологи. Часто використовується для заповнення площини білбордів. Такі постери можуть слугувати впродовж декількох місяців.

Полотно — дуже щільний матеріал, який імітує художнє полотно. Це чудовий спосіб декорування інтер'єру.

Широкоформатний друк — це якісний і ефективний спосіб реклами офлайн. Висока якість друку створює позитивний імідж компанії, дозволяє створювати унікальні декоративні елементи.