Здорове і збалансоване харчування - основа довгого і щасливого котячого життя. Правильне харчування кішки дуже важливо на кожному етапі її розвитку. Кошенята, дорослі кішки мають свої особливі потреби в харчуванні, тому варто давати їм повноцінний корм на кожній стадії росту тварини. Якщо у вас є маленький пухнастий друг, запрошуємо відвідати інтернет магазин CLUB 4 PAWS, де ви зможете купити елітний корм для кошенят за доступною ціною і з гарантією якості. При виборі корму як для кошеняти, варто купувати корм найвищої якості - з високим відсотковим вмістом м'яса в складі і без штучно забарвлених інгредієнтів. Високий вміст м'яса в кормі для кошенят дуже важливий, тому що це буде для кошеняти джерелом білка, який йому дуже потрібен для росту.

Особливості корми CLUB 4 PAWS:

  • Добре збалансовані пропорції поживних речовин. Корм включає: м'ясні інгредієнти, правильні пропорції білка, жиру, вуглеводів і вітамінів.
  • Корм ​​для кошенят збагачений спеціальними комплексами і формулами, які підтримують ріст і життєдіяльність кошенят.
  • Добре збалансований, якісний сухий та влажний корм підійде як для кошенят, так і для дорослих. Корм не містить штучних добавок, повністю тільки натуральні інгредієнти найвищої якості. Смачний запах і спокусливий зовнішній вигляд корму, ваше кошеня не зможе встояти перед цим чудовим поєднанням м'яких маленьких шматочків м'яса в свіжому желе. Кожен з шести видів вологого корму є повноцінною їжею, яка адаптована до потреб кошенят у віці до 12 місяців.

Корми для кошенят в магазині CLUB 4 PAWS представлені у великому асортименті видів. Вас чекають вигідні ціни і зручний спосіб оформлення покупки. Ознайомтеся з пропозицією і оформляйте покупку без сумнівів! Подаруйте своєму маленькому чотирелапому другу краще меню!