Працювати не виходячи з дому - мрія багатьох і особливо тих, хто не може собі дозволити відвідувати офіс з об'єктивних причин, наприклад, мами в декреті, пенсіонери та студенти. Ще одна причина організувати заробіток на дому в Україні - важка економічна ситуація. Часом однієї зарплати катастрофічно не вистачає на те, щоб покрити щомісячні витрати, не кажучи вже про те, що хочеться ще примудрятися відкладати заощадження, з'їздити у відпустку, оновити гардероб, ремонт... на щастя існує маса пропозицій роботи на дому. Давайте розбиратися в настільки актуальному питанні детально.

Як організувати заробіток в Інтернеті в гривнях

Ще кілька років тому практично всі роботодавці вимагали, щоб співробітники в обов'язковому порядку були присутні на робочому місці. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася. Україна - досить сучасна країна і робота на дому вже практично нікого не бентежить.

Віддалених сфер діяльності безліч. Практично будь-яка робота, виконувана раніше в офісі може бути виконана в домашніх умовах. Крім того, з'явилася і маса нових віддалених професій.

Навіть якщо ви не маєте ніяких професійних навичок, забезпечити собі заробіток можна, наприклад, монетизувавши своє хобі. Потрібно тільки знайти ту нішу, яка найбільше вам підходить.

Найцікавіші і прибуткові ідеї можете знайти нижче в матеріалі, але врахуйте, що це далеко не повний перелік способів заробітку на дому.

Читайте також статтю: Заробіток в інтернеті в гривнях.

Біржі фрілансу

Якщо вас приваблюють перспективи працювати віддалено, то саме час відвідати біржі фрілансу. Це спеціальні сайти, на яких роботодавець і фрілансер можуть знайти один одного і домовитися про співпрацю.

Крім того, біржі фрілансу беруть на себе зобов'язання контролювати терміни і якість виконання робіт, а також гарантують, що виконавець отримає обіцяну йому плату.

Є міжнародні біржі і ті, які орієнтовані на жителів країн СНД, а останнім часом стали набувати популярності і українські біржі фрілансу. Найвідоміші приклади:

 • Freelance.ua
 • Weblancer.net
 • Freelancehunt.com

На біржах фрілансу можна знайти різні пропозиції віддаленої роботи. Найбільш затребувані сфери діяльності:

 • програмування;
 • дизайнерські роботи;
 • створення сайтів;
 • переклад.

Фріланс, в значній мірі, відрізняється від роботи в офісі. Замість одного постійного роботодавця, ви будете мати справу з десятками замовників. І на жаль, не кожен досвід співпраці буде виключно позитивним.

Не поспішайте братися за будь-яку роботу, яка підвернеться вам під руку. Вибирайте ті проекти, з якими точно зумієте впоратися якісно. Ще одна важлива умова успішного фрілансу - створення особистого бренду і хороша репутація.

Дистанційна робота на повний день

Більшість сучасних професій ґрунтуються на IT-технологіях або вимагають для виконання роботи тільки відповідних навичок і наявності комп'ютера під рукою.

При бажанні ви без зусиль можете перенести свою звичайну роботу додому. З поширенням електронного документообігу ніщо не заважає вам бути навіть серйозним бухгалтером, що становить квартальний Кошторис, тільки на відміну від задушливого офісу ви будете працювати в зручному домашньому одязі і в улюбленому кріслі.

Ви можете попросити перевести вас працювати у віддаленому формат своє поточне начальство, або знайти підходящу вакансію на сайтах для пошуку роботи. Для правильної фільтрації потрібно відзначити поля на "вдома" або "віддалено".

Робота на сайтах для заробітку

Якщо ви шукайте простий спосіб заробляти вдома, то сайти для заробітку - саме те, що вам потрібно. На таких платформах користувачам пропонують виконувати віддалено нескладні завдання:

 • проходити опитування;
 • писати відгуки;
 • залишати коментарі та лайки в соціальних мережах;
 • серфити сайти і так далі.

Звісно, що за такі нескладні дії ніхто не буде платити вам мільйони, але деякі гроші таким способом все ж можна заробити, адже більшість дій вимагають на виконанні менше хвилини.

Крім того, на таких сайтах часто зустрічається приваблива партнерська програма. Так, поділившись своїм способом заробітку з друзями і знайомими, наприклад, в соціальних мережах, ви маєте шанс отримувати відсоток від їх доходу, якщо вони зареєструються за Вашим реферальним посиланням.

Продаж товарів

У кожної людини є безліч непотрібних речей, які могли б стати в нагоді іншим. Зверніть на них увагу, якщо хочете заробити тут і зараз. Є безліч інтернет-ресурсів, на яких можна продати непотрібні речі.

Продаж різних товарів може стати і віддаленим бізнесом. Сучасний ринок влаштований таким чином, що управляти продажами ви безпроблемно можете прямо не виходячи з дому.

Наприклад, ви можете стати продавцем на знаменитому торговому майданчику Амазон. Досить тільки по інтернету вибрати виробника (зазвичай Китай) і замовити у нього виробництво обраного для реалізації товару. Постачальники самі доставлять продукцію на склад Амазон. Вам залишиться лише управляти продажами зі свого будинку і заробляти позитивний рейтинг продавця, а співробітники маркетплейсу самі будуть обробляти замовлення і розсилати товари покупцям.

Незважаючи на зовнішню складність схеми все дуже просто і здійснимо з дому, завдяки інтернету.

Читайте статтю: Заробіток в інтернеті з виводом на карту.

Заробіток на сайті або блозі

Світ буквально заповнили блогери і не дивно, адже ведучи власний блог або інформаційний сайт можна добре заробити на партнерській рекламі, спонсорстві або Донаті.

Це вид діяльності підійде всім у кого є хороша фантазія і вміння працювати з аудиторією. Ви можете завести відеоблог на Ютуб, створити власний сайт, курирувати сторінки або групи в соціальних мережах. Коли збереться достатня кількість передплатників, можна підключити рекламу від Google, здатну приносити дохід практично в пасивному режимі, а також можна розраховувати на рекламні пропозиції від спонсорів, або збирати донат у користувачів.

Тематика може бути будь-хто. Любіть і вмієте готувати-заведіть кулінарний блог, часто подорожуєте-тревел-блог. Сторінки Інтернету свідки того, що добре заробляти можна навіть просто розповідаючи про своє життя передплатникам.

Статтю підготував експерт - Вольдемар Воронцовський.

Джерело - портал https://itstatti.in.ua.