Виробники випускають різні види сковорідок. Можна знайти спеціальний посуд для смаження млинців, омлету, страв WOK і т.п. Тим, хто прагне перейти на здорове харчування, стане в нагоді на кухні сковорідка гриль. Від інших видів її відрізняють товсте рифлене дно, жолоб для зливу гарячого масла, додаткова ручка для запікання в духовці.

Переваги сковорідок гриль

Можна навести чимало аргументів на користь покупки такого пристосування. Основні з них:

  • можливість економити на маслі;
  • збереження корисних властивостей їжі — завдяки рельєфному дну продукти частково готуються на пару;
  • можливість використання замість тостера, мангала, духовки;
  • здатність зберігати тепло за рахунок товстого дна;
  • знижений ризик підгоряння страви.

Готувати на сковороді гриль можна найрізноманітніші продукти. Найчастіше її використовують для м'яса або риби. Можна приготувати на такому посуді овочі-гриль, посмажити паніні або тости.

Поради щодо вибору сковороди гриль

У продажу можна знайти класичні вироби і їх різні варіації. При виборі рекомендується звертати увагу на наступні моменти:

  • Форма. Кругла сковорода гриль — класика, забезпечує рівномірний нагрів, привертає ергономічністю. Квадратні більш місткі. На прямокутних і овальних зручніше смажити рибу. Зустрічаються грилі-підноси в формі листа, розраховані відразу на кілька конфорок. Підходять для приготування великих порцій.
  • Висота бортиків. Чим більше, тим рівномірніше прогрівання і менше бризок. Можна знайти сковорідки з бортиками 17 см.
  • Матеріал. Кращий варіант — чавун. Сковорідки гриль з нього довше підтримують температуру, забезпечують рівномірний прогрів. Можлива наявність емалевого покриття, яке спрощує догляд за посудом. Сковорода з литого алюмінію теж має свої переваги. Матеріал швидко нагрівається, легко миється. При наявності антипригарного покриття проблем в процесі готування не виникає.

Нерідко виробники доповнюють сковорідку гриль кришкою-пресом. Вона дозволяє готувати паніні, курча-табака. Якщо кришки немає в комплекті, її можна докупити окремо. Головне — правильно підібрати її за розміром.

Де купити сковорідку гриль

Широкий асортимент різного начиння представлений в інтернет-магазині «Світ посуду». Тут можна знайти сковорідки гриль відомих виробників, які відрізняються по діаметру, формі, матеріалу, ціною і комплектації. Використовуйте фільтри, щоб швидше знайти оптимальний варіант начиння. Опція сортування за вартістю дозволить знайти найвигіднішу пропозицію за пару секунд.