Компанія виробник Nortberg постійно розвивається, розширюючи свою пропозицію все більш цікавими пропозиціями і рішеннями. На сайті компанії Nortberg є можливість вибирати вироби з бажаним критеріям - ціна, ширина, клас енергоспоживання, управління, режим, робота, обробка. В каталозі вытяжка Nortberg представлена ​​в розмаїтті модифікацій за доступною ціною і з відмінними технічними параметрами.

Чому варто купити витяжку Nortberg?

  • Витяжки оснащені передовими системами управління, таймерами і іншими рішеннями, які роблять використання комфортним. Крім того, витяжки Nortberg енергоефективні, та працюють дуже тихо, забезпечуючи комфорт використання.
  • Оригінальний дизайн виробів бренду. Орієнтуючись на вимогливого клієнта, виробник робить акцент на проектах, які вражають і привертають увагу. Важко заперечувати елегантність острівної витяжки Tulip White, керамічний відтінок якої натхненний формою квітки тюльпана. Неможливо обійти увагою сучасні і ніжні геометричні лінії настінного витяжки Royal Black і витяжки Veiro. Це всього лише кілька прикладів.
  • Каталог бренду включає в себе всі варіанти кольору, розміру і оснащення более сотні найменований. Такий широкий асортимент дозволяє вибрати відповідну модель витяжки для кухні, оформленої практично в будь-якому стилі. Техніку Nortberg легко адаптувати до сучасної, скандинавської та класичної кухням. Вони ідеально підходять для приміщень зглянцевим покриттям. У пропозиції також є ідеальні моделі для кухонь, оформлених в сільському і провансальської стилі.
  • Своєю унікальності витяжка зобов'язана розташованому під склом світлодіодному підсвічуванні, яка висвітлює кухню під час роботи, надаючи простору настрій. Додаткові світлодіоди внизу витяжки відмінно висвітлюють варильну панель.

Nortberg - компанія, яка пропонує покупцям, продукцію преміум-класу. Витяжки мають ексклюзивний і розкішний характер, але, в той же час надійні і функціональні. Оригінальний дизайн - одна з найбільш привабливих рис витяжок Nortberg. Пропозиція витяжок Nortberg дуже широка, хоча вона постійно розширюється, а каталог доповнюється новими товарами. Бренд орієнтований на інновації і в той же час любить дивувати ринок і клієнтів новими рішеннями. Скористайтеся перевагами і вибирайте оптимальний варіант прямо зараз!