Освітлення - важливий елемент інтер'єру. За допомогою нього можна створити відповідну стилю атмосферу. Професійні дизайнери закликають використовувати відразу кілька освітлювальних приладів. До люстрі докуповують бра, торшери. Цікаве доповнення - трекові системи. Прочитати про них можна більше за посиланням https://ledfactor.ua/blog/svetodiodnye-trekovye-sistemy в блозі компанії Ledfactor.

Застосування трекових систем

Система - це комплект світильників, закріплених на шинопроводі. Використовують таке оснащення переважно в якості акцентного. Пристрої дозволяють виділити окремий об'єкт або цілу стіну.

Найчастіше замовляють трекові світильники для комерційних зон - офісів, галерей, кафе, виставкових і торгових залів.

Можна застосувати системи в домашньому інтер'єрі. Особливо вдало світильники впишуться в стиль лофт. Це індустріальне оформлення, яке намагається надати кімнаті вид складу, цеху і т.д. Тут доречно трекові освітлення - воно підкреслює задумку дизайнера.

Експериментують зі світильниками також в оформленнях техно, урбанізм, хай-тек, модерн, мінімалізм.

Поєднувати трекові системи можна з різними пристроями. Наприклад, бра, точковими світильниками, підвісами.

Різноманітність трекових систем

Розділити світильники на групи можна, виходячи з типу використовуваних ламп:

  • люмінесцентні;
  • галогенні;
  • металогалогенні;
  • світлодіодні.

Лампи останнього типу вважаються найкращим рішенням. Вони довговічні - служать від 3 до 10 років в залежності від рівня навантаження. Лед-лампи економічні в плані енергоспоживання, але при цьому не поступаються за інтенсивністю класичним. Різноманітність колірної температури дозволяє створити в кімнаті як холодний, так і тепле світло.

Нюанси вибору

При покупці трекових систем звертайте увагу на наступні параметри:

  • Виробник. Впливає на вартість та якість пристроїв.
  • Тип шинопровода. Може бути одно-, дво- і трифазним.
  • Тип цоколя. Може бути нарізним, штирьковим.
  • Розмір шинопровода, кількість ламп.

Виконання систем різний. Виробники експериментують з конфігурацією ламп, кольором їх корпусів. Дизайн системи вибирається індивідуально під конкретне оформлення.

Що пропонує Ledfactor

Інтернет-магазин не тільки розповість про сучасні освітлювальні прилади, але і допоможе придбати їх. Переходьте в віртуальні каталоги, щоб знайти подивіться пристрої для будинку або комерційного приміщення.

Доставку товарів Ledfactor здійснює по всій Україні. На сайті можна дізнатися про терміни формування замовлення, способи оплати.