Відновлені на імплантатах зуби, перевершують мостовидні протези або знімні зубні протези з багатьох причин. Стоматологічна клініка Symmetrica у Львові https://symmetrica.ua/implantatsiya/ пропонує послуги з одноетапної експрес імплантації зубів. Лікарі клініки мають багатий досвід та працюють лише на європейському обладнанні.

Планування процесу імплантації

Включає:
- вибір
 форми та конструкції імплантату;
- визначення
 розмірів імплантату;
- визначення
 методики установки.

У
 стоматології розрізняють чотири основні типи зубних дефектів:
- поодинокі
 (відсутній один зуб);
- включені
 (відсутні два й більше зуби);
- кінцеві
 (відсутні задні зуби);
- адентія
 (повна відсутність зубів).

Переваги зубних імплантатів

1. Позитивний вплив на здоров'я

Зубні імплантати дозволяють відновити не лише коронку зуба, але і його корінь, тому зубні імплантати можуть зменшити ушкодження кістки.
Цей метод дозволяє залишити сусідні здорові зуби незайманими. Інша справа з мостовидними протезами - часто треба шліфувати сусідні зуби, які, крім того, отримують додаткове навантаження, оскільки стають опорними.
Титан, який використовується для виробництва імплантатів, не викликає алергічних реакцій, відтордження та ідеально зростається з щелепною кісткою.
До імплантату фіксується коронка з безметалевої кераміки - така сформована заміна зуба ідеально підходить для жування й допомагає створити бездоганну гігієну порожнини рота.

2. Стабільні й зручні зуби

Зубні імплантати відновлюють 100 % жувальної ефективності. А зубна пластинка відновлює лише близько 30-40 %.
Відновлені на імплантатах зуби незнімні - це фіксована конструкція.
Методика лікування "
All - on - 4" (коли усі зуби щелепи відновлюються тільки на 4 імплантатах) допомагає уникнути дискомфорту, який люди часто відчувають, коли носять знімні пластинки. Відновлені на імплантатах зуби дають можливість їсти, говорити й посміхатися, неначе у вас власні здорові зуби.

3. Естетичне рішення

Імплантовані зуби від природних зазвичай відрізняють тільки фахівці.
У клініці постійні зуби виготовляються з цирконію. Цей матеріал в сучасній стоматології високо цінується за його міцність та естетику.
Цирконій є проникним для світла, тому має прозорість, властиву природним зубам. Навіть при неоновому світлі такі штучні зуби світяться, як природні, тому відрізнити їх нелегко.