Багато автосалонів для залучення клієнтів в рекламі вказують вигідні кредитні програми, доступні ціни та постійні акції. Також офіційні дилери пропонують потенційним покупцям послугу “авто тест-драйв”. Під даним терміном мається на увазі можливість випробувати новий автомобіль на дорозі. Якщо Вам сподобається модель, то ви зможете стати її випробувати за кермом. Дана послуга зараз досить популярна, але щоб нею скористатися, клієнт має відповідати певним вимогам.

Під час поїздки потенційний покупець зможе познайомитися ближче з автомобілем, дізнатися чи відповідає він його вимогам. Водіння на дорозі допоможе виявити переваги і недоліки моделі. Коли клієнт приходить на тест-драйв, то автодилер отримує можливість запропонувати йому новий продукт, наприклад, випробувати електромобіль.

Як дізнатися технічні характеристики автомобілів?

Щоб скористатися даною послугою, необхідно заздалегідь записатися. Звичайно, ви можете прийти в автосалон без попереднього запису, але в таких випадках потрібне авто буває зайнято і Вам доведеться чекати, коли машина звільниться. Маршрут для заїзду узгоджується з ДАІ, часто він включає в себе звичайні вулиці Вашого населеного пункту. Якщо ви тестуєте позашляховик, то Вам можуть запропонувати ділянки бездоріжжя.

Під час тест-драйву потенційний покупець оцінює автомобіль самостійно, при цьому він не буде перебувати під впливом маркетингових прийомів, думки менеджера і т. д.

Під час тест-драйву зважайте на наступні правила:

  • дотримуйтесь правил дорожнього руху,
  • тестуйте автомобіль краще у гарну погоду і в денний час,
  • не соромтеся співробітника салону, керуйте так, як ви звикли.

Дізнатися про головні технічні та естетичні характеристики ви зможете не тільки в автосалоні, але і в глобальній мережі. Наприклад, на нашому порталі користувачі можуть ознайомитися з оглядами автомобільних новинок від відомих брендів. Експерти розкажуть Вам про плюси і мінуси кожної моделі, тому маючи під рукою всю необхідну інформацію, ви зможете з легкістю вибрати відповідну модель, навіть якщо не маєте часу на тест-драйви.

Де подивитися тест драйв відео?

Якщо ви шукайте відео з тест-драйву нового автомобіля, то обов'язково відвідайте наш сайт. Журналісти готують для Вас найсвіжішу інформацію, отриману з достовірних джерел. Кожен чоловік зможе знайти тут публікації, які припадуть йому до смаку, будь то автоспорт, нові технології або випуск автомобіля.