Мало кому відомо, що ринок електроенергії зазнав кардинальних змін. Тепер в даній галузі велика кількість постачальників електроенергії, готових продати електричну енергію за прийнятними цінами великим споживачам. Якщо ви керуєте компанією, Вам набридло оплачувати великі рахунки за електрику або ви не задоволені якістю обслуговування, то немає сенсу терпіти всі ці незручності. Ви можете легко змінити постачальника даних послуг.

Перед тим як укласти договір з іншим енергопровайдером, підприємцю необхідно:

  • ознайомитися з новими пропозиціями,
  • дізнатися про наявність ліцензії,
  • знайти найвигідніші умови.

Якщо ви вирішили змінити постачальника, то за місяць до даного заходу необхідно попередити нинішнього продавця. В іншому випадку вам загрожує виплата штрафних санкцій. Не забудьте також повідомити нового провайдера про те, що ви хочете скористатися його послугами. Будьте уважні та поставтеся до даного заходу з усією відповідальністю, щоб не довелося платити зайві штрафи і не залишити своє підприємство без електрики.

Як замовити поставку електроенергії в Україні

Споживачеві необхідно повідомити потенційному постачальнику необхідну інформацію, а саме, залишити свої контактні дані, повідомити ЕІС-коди по об'єкту, вказати нинішнього провайдера та надати інші необхідні документи. З Вами обов'язково зв'яжеться менеджер компанії і повідомить про схвалення або відмову вашої заявки. Бувають випадки, коли не вистачає документів, в такій ситуації підприємець протягом дня повинен відправити відсутні папери. Якщо вам відмовили в послугах, то продавець повинен вислати причину відмови і рекомендації щодо їх усунення.

Надійний постачальник електричної енергії

Кожен підприємець знаходиться в постійному пошуку способів зменшити витрати свого підприємства. Зміна постачальника електричної енергії та покупка даного виду ресурсу за нижчою ціною допоможе вам знизити витрати і зменшити собівартість продукції, що випускається.

Компанія "ЕНЕРДЖИ ЛАЙН" надає своїм споживачам якісні послуги за доступною вартістю. Тут energyline.com.ua/uk/postavka-elektroenergiї ви зможете укласти договір на поставку не тільки електричної енергії, а й газу. Фахівці компанії в короткі часові терміни встановлять АСКОЕ на вашому підприємстві, що дозволить вам вести облік кількості споживаної енергії.