Всім відомо, що для повноцінного розвитку дитини, їм вкрай необхідні прогулянки на свіжому повітрі. А саме фізична активність та спілкування з однолітками. Саме для таких цілей існують дитячі ігрові майданчики. Сучасні площадки дуже схожі на захоплюючий ігровий світ, де діти не тільки граються, а ще фізично розвиваються. Це завдяки тому що існує велика кількість різноманітного ігрового обладнання для дитячих майданчиків.

Але погодьтесь, що гірки дитячі найулюбленіша розвага для малечі серед усього різноманіття атракціонів, гойдалок, балансирів, пісочниць, тощо. Дитячу гірку можна сміливо назвати не тільки атракціоном для розваги, а необхідним та корисним заняттям, яке розвиває силу, вестибулярний апарат, наполегливість і стійкість. Під час спуск дитина вчиться тримати рівновагу.

Яка так необхідна для координації тіла та рухів. Як ви гадаєте, чому дітям так подобається кататися на гірці? А все дуже просто, тому що під час швидкісного спуску виділяється дофамін і адреналін. Саме вони позитивно впливають на нервову систему і роблять дітлахів щасливими.

Яку обрати гірку?

Нажаль сьогодні можна спостерігати картину, що більшість дитячих майданчиків знаходяться в занедбаному стані. Тому батьки не охоче відпускають дітей на вулицю, тому що забавки на іржавих гірках та гойдалок не принесуть задоволення. А ще такі прогулянки можуть бути занадто небезпечними для здоров’я. Не дивлячись на це, не варто відмовлятись від улюбленої забави. Так, як можна самостійно облаштувати майданчик у себе вдома.

На сьогоднішній день на ринку ігрового обладнання для дитячих площадок можна зустріти велике різноманіття гірок. Вони відрізняються один від одного формою спуском, дизайном, матеріалом виготовлення, і т.д. Але самою безпечною і максимально зручною серед усього асортименту вважається гірка із склопластику. Тому що це матеріал достатньо міцний, не піддається впливу корозії та чудово переносить примхи погоди.

Особливості гірок із склопластику

Основними перевагами гірок із склопластику вважаються наступні моменти:

  • Надійність та безпечність.
  • Міцні якості склопластику дозволяють витримувати високі навантаження.
  • Стійко переносять атмосферні явища та температурні коливання. Улітку не нагріваються, а узимку не охолоджуються. Таким чином гратися на гірці буде комфортно на протязі усього року.
  • Ярке забарвлення і оригінальний дизайн дозволять створити цікаві ігрові комплекси.

Також вони не вимагають особливого догляду.