Кальян Khalil mamoon – по праву вважається Єгипетською класикою. Він поєднав у собі високу якість та східний колорит. Саме у цих кальянах відчувається, що вони все ж таки, несуть у собі багатовіковий досвід традицій.

Для цієї статті недарма було обрано такий жартівливий заголовок. Річ у тім, що запитів у інтернет мережі з тегом: «купити кальян khalil mamoon київ» настільки багато, що Google сам закінчує запит. То в чому ж секрет такої великої популярності. І чи дійсно можна назвати khalil mamoon саме наргіле? Розберемося у цій статті.

Чому кальян khalil mamoon такий популярний

Річ у тому, що кальяни цього бренду буквально просякнуті східним колоритом. Дивлячись на них, одразу згадуються східні ринки «базари», де поважні чоловіки курять кальян, відпочиваючи в обідню пору. Незвичайна конструкція шахти та колбі притягують погляд. А цікавий шланг так і манить спробувати через нього ароматний дим.

Однак, не колоритом єдиним завоював популярність кальян Khalil mamoon. Якість його виготовлення та куріння також залишає лише позитивні враження. Так, плюсами цього бренду є:

- Класична тяга. Саме така, яка повинна бути у класичного, східного кальяну;

- Повна комплектація. Купуючи кальян цієї марки ви отримаєте в комплекті:

  • Шахту
  • Колбу
  • Блюдце
  • Чашу
  • В деяких моделях може йти в наборі також шланг або щипці

- Невисока ціна;

- Відсутність глазурі на чаші;

- Яскравий дизайн;

- Виготовлено вручну.

Чи дійсно можна назвати khalil mamoon саме наргіле

Ми називаємо продукцію бренду khalil mamoon саме кальяном. Однак, у деяких джерелах, його називають також – наргіле. Давайте розберемося, що означає це слово, та як воно відноситься до кальяну.

У всіх словниках, наргіле – дослівно означає «кокос» з якого можна курити. Скоріше за все, так його назвали завдяки тому, що спочатку для всіх кальянних апаратів чашкою служила саме шкаралупа від кокоса. Тому більшість словників трактує це слово – теж саме, що і кальян.

Однак, в деяких джерелах, можна знайти інше трактування. Так, там визначено, що наргіле – це один із різновидів східного пристрою для куріння, схожий із кальяном. Однак у нього, замість шлангу йде довгий рукав. Однак, на сьогоднішній день, навіть на сході майже не зустрічаються кальяни з такою особливість. Тому, зараз можливо сміливо називати наргіле кальяни східного виробництва, які виготовлені вручну.

То ж, повертаючись до початку нашої розмови, хочеться зазначити наступне. Навіть якщо ви будете у Києві, достатньо лише забити чашу ароматного кальяну, чи то пак наргіле khalil mamoon, і ви точно подумки опинитесь на тому ж самому галасливому східному базарі. А правда це чи лише казка - перевірте самі.