Зовнішня реклама - це реклама, представлена ​​за допомогою відповідних засобів масової інформації поза будівлями, на відкритому просторі. Мета цього виду реклами - охопити якомога ширшу аудиторію, включаючи тих, хто щодня уникає рекламних повідомлень по радіо чи телебаченню, в соціальних мережах. Засоби зовнішньої реклами, як правило, розміщуються в громадських місцях. Які функції має зовнішня реклама? Які види зовнішньої реклами використовуються найчастіше?

Ефективність та цілі зовнішньої реклами 

Зовнішня реклама - це реклама, орієнтована на швидку доставку контенту / інформації. Її ефективність залежить насамперед від:

  • відповідного дизайну,

  • мінімального обсягу текстової інформації,

  • досконалої графіки,

  • розміру,

  • місця розташування.

Різні види зовнішньої реклами можуть бути основною формою самореклами або виконувати допоміжну / доповнювальну роль для інших типів реклами (наприклад, тих, що транслюються в ЗМІ або відображаються в Інтернеті). Мета зовнішньої реклами може полягати в просуванні певного товару чи послуги або в підвищенні обізнаності про бренд. Споживачі мають короткий (як правило, кілька секунд) контакт з рекламою, але це повторюваний контакт, який вони не можуть самостійно регулювати. Широкоформатна зовнішня реклама та інші типи реклами Неодизайн охоплюють масову аудиторію та мають довгостроковий вплив.

Типи зовнішньої реклами

Зовнішня реклама має безліч форм і форматів, виготовляється з різних матеріалів і розміщується як на будівлях, так і на різних типах окремо стоячих конструкцій і в різних вітринах.

Ось найпоширеніші типи засобів зовнішньої реклами:

  • білборди - рекламні дошки, як правило, великі (площа реклами зазвичай становить кілька квадратних метрів), розміщені на стінах будівель або стовпів та спеціальних конструкцій; 

  • плакати - характеризуються високою стійкістю до погодних умов, можуть бути різного розміру та форми, найчастіше вони кріпляться на стовпах та дошках оголошень, але також на стінах або вітринах магазинів;

  • банери - великогабаритні рекламні оголошення, надруковані на різних матеріалах (найчастіше на папері та ПВХ-сітці);

  • широкоформатні рекламні оголошення - рекламні площі від 100 квадратних метрів і більше, розміщуються на стінах будівель.

Переваги зовнішньої реклами 

Зовнішня реклама за короткий час охоплює дуже широку аудиторію, тим самим гарантуючи високий фактор контакту при відносно невеликих фінансових витратах. Універсальність реклами та тривалий час експозиції гарантують її збереження в пам'яті. Правильно структуроване повідомлення (з мінімальною кількістю тексту та розбірливою графікою) є простим і зрозумілим для максимальної кількості людей.