Що ваші гості бачать в першу чергу? Підлогу, яка займає багато місця в кожній квартирі. Тому вона повинна бути елегантною та ефектною. Однак, з іншого боку, через інтенсивне повсякденне використання вона також повинна бути міцною. Чи є ідеальне рішення? Так - це паркетна дошка tarkett, що поєднує в собі відмінну якість та гарний зовнішній вигляд. В інтернет-магазині Альберо паркетну дошку Tarkett можна замовити з гарантією виробника.

Класичні та непідвладні часу

Паркетні підлоги в будинках з'являються вже багато років. Вони непідвладні часу та як і раніше популярні, тому що асоціюються з красивими, ідеально оформленими інтер'єрами. Сьогодні їх вибирають люди, які хочуть, щоб їхня підлога була приваблива та довговічна. Деяких відлякує ціна, але ті, хто вклався в цей продукт, прекрасно знають, що воно того варте! Деревина унікальна, не притягає пил та не викликає алергії. В даний час на ринку доступні різні види паркету, тому ви можете вибрати класичний або щось більш сучасне.

Традиційне рішення

Найвідоміший й поширений - дерев'яний паркет завтовшки 15 та 22 мм, покладений рейками. Він з'єднується шпунтом та пазом (одна з дощок має опуклу частину, інша - увігнуту). Ідеально підходить для тривалого використання - його можна шліфувати, покривати лаком та багаторазово оновлювати. Завдяки цьому ви будете насолоджуватися ним довгі роки. Його хвалять не тільки виробники, а й усі, у кого він є вдома, бо він:
-
щільний;
-
однорідний;
-
легко вписується в інтер'єр;
-
приносить задоволення та ідеально підходить для повсякденного використання.

Багатошарові підлоги

Дорогоцінна деревина використовується лише для тонкого декоративного верхнього шару. Елементи підлогового покриття зазвичай мають товщину 10-14 мм.
 - Двошаровий паркет. Його товщина 10-12 мм. Кожна смуга такого паркету складається з двох шарів: опорного та функціонального. Це гарантує довговічність та стійкість підлоги.
- Тришарові паркетні дошки. Ці види паркету мають товщину не менше 14 мм та два нижніх шари.

Складний вибір

Незалежно від того, який паркет ви виберете, ви залишитеся задоволені, тому що це інвестиції на довгі роки. Однак, перш ніж прийняти рішення, візьміть до уваги:
-
скільки буде використано покриття;
-
який колір дощок найкраще підійде до кімнати;
-
який візерунок ідеально підійде до цього інтер'єру.
Вибирайте ідеальне
підлогове покриття для своєї квартири та насолоджуйтеся красивим паркетом в колі близьких кожен день.