Маленьких дітей складно надовго зацікавити іграшками. Вони постійно перебувають у пошуку нових об'єктів для дослідження, тому їх так сильно цікавлять предмети, які можна розбирати, або просто ламати. Звичайні іграшки привернуть увагу дитини не більше ніж на 5-10 хвилин, а для розвитку малюка вони приносять більше шкоди, ніж користі. Інша справа конструктори. Починаючи з дворічного віку, дитина може створювати конструкції, комбінуючи їх на свій розсуд, реалізуючи пошукову активність, фантазію і уяву.

Важливі навички, які допомагають освоїти конструктори для маленьких дітей

  • Дрібна моторика — зорово-моторна координація;
  • Просторове сприйняття;
  • Критичний погляд на проблему — вміння раціонально міркувати й оцінювати те, що відбувається;
  • Когнітивна гнучкість розуму — здатність швидко адаптуватися до мінливих ситуацій;
  • Інженерний спосіб мислення — формування необхідної компетенції в області проектування.

Як вибрати конструктор для маленьких дітей

Розробники конструкторів завжди враховують вікові особливості розвитку дитини і обов'язково вказують мінімальний вік, для якого підходить той чи інший набір. Не дивлячись на те, що подібні рекомендації досить умовні, при покупці іграшки рекомендовано їх дотримуватися.

Так, конструктори для школярів не підходять для малюків, адже вони містять дрібні елементи, які цікавий малюк може проковтнути або вдихнути по необережності. Конструктори з великою кількістю блоків виявляться складними і нецікавими для дитини, а гра не принесе задоволення.

Малюкам підійдуть моделі з текстильними, дерев'яними чи пластиковими елементами, достатньо великого розміру. Кольорова гамма повинна обмежуватися декількома відтінками, інакше дитина заплутається в різноманітті форм і забарвлень.

Популярні різновиди конструкторів для маленьких дітей

1. Конструктор Велетень. Це іграшка з величезними блоками, за допомогою яких діти можуть будувати фортецю не лише для своїх ляльок, а й для себе! Призначений цей конструктор, як для гри в закритих приміщеннях, так і на свіжому повітрі. Всі елементи настільки великі, що втратити їх практично неможливо. І не дивлячись на те, що активна гра дітлахів, іноді призводить до падіння зведеної конструкції, завдяки легкій вазі деталей, конструктор Велетень вважається абсолютно безпечним. Замовити - https://xoko.ua/product-category/hochukonstruktor-veleten/

2. Конструктор Трубопровід. Це незвичайна іграшка для дітей, яка дозволяє будувати, як замкнуті, так і відкриті лабіринти в площині або ж в просторі. Набір складається з трубчастих деталей з пластику, різноманітної форми, зазвичай це прямі, хрестові і кутові елементи. Деталі конструктору представлені в різних кольорах, з них можна складати машини, лабіринти, будинки, телескопи, а також різні абстрактні вироби. Конструктор можна використовувати в воді для створення справжнього водного трубопроводу. Замовити - https://xoko.ua/product-category/hochukonstruktor-truboprovod-uk/

3. Конструктор Шестилистник — це розвиваючий дитячий 3D-пазл, що складається з деталей химерної форми, різних кольорів. Від інших ігрових наборів, він відрізняється незвичайною конструкцією елементів, а також оригінальним способом їх кріплення між собою. За допомогою шестилистника малюк зможе створювати об'ємні кольорові моделі з різноманітними параметрами, гратися ними, розвивати пізнавальні здібності – вивчати кольори, виконувати початкові арифметичні операції. Замовити - https://xoko.ua/product-category/hochukonstruktor-shestilistnik-uk/

Ми раді запропонувати вам конструктори для маленьких дітей, на будь-який смак. В нашому асортименті іграшки тільки високої якості, які внесуть різноманітність у процес гри дітей і порадують доступною вартістю дорослих.