Щоб ортопедичний матрац Come-For з каталогу https://magdek.com.ua/come-for справно виконував свою основну функцію, він має бути виготовлений із застосуванням якісного наповнювача. Сьогодні у виробництві матраців використовують велику кількість різних матеріалів-наповнювачів, але все з них можна розділити на дві великі групи. До першої групи відносяться наповнювачі, виконані з натуральних матеріалів, а до другої - наповнювачі синтетичні.

Матраци з натуральних наповнювачів

матрац делайт софтОдним з найвідоміших натуральних наповнювачів, яким, до речі, наповнюють матраци Come - For, а також і багато інших моделей, що зустрічаються на ринку, являється латекс. Цей матеріал примітний тим, що має хорошу еластичність і здатність відновлюватися. Виготовляється латекс за допомогою спінювання рідини, що міститься в стволі каучукового дерева, цей матеріал має пори.

Ще один схожий наповнювач - клималатекс - має ті ж характеристики, що і латекс, але тільки пір в його структурі більше приблизно в чотири рази. У клималатекса горбиста форма, тому він не чинить зайвого тиску на тіло. Цей наповнювач хороший тим, що має відмінну аерацію. Крім усього іншого, він може витримувати досить великі навантаження, при цьому зберігаючи свої показники пружності до двадцяти років. Ті атлас матраци, в яких в якості наповнювача був використаний клималатекс, не страшні для алергіків, до того ж абсолютно не вбирають в себе вологу.

Також популярний сьогодні наповнювач, що називається кокосовою койрой, яка є звичайною кокосовою стружкою. Цей матеріал на сто відсотків складається з волокон, які збирають із стволів і гілок пальм. Щоб волокна були надійно скріплені один з одним, їх обробляють спеціальним латексним просоченням. В результаті виходить плита завтовшки від одного сантиметра і вище. Такі наповнювачі примушують матраци атласи і інших моделей "дихати", не викликати у людей алергії і довго служити. Крім того, наповнювачі з кокосової койры абсолютно гігієнічні.

Сьогодні багато матраців вітчизняного виробництва, серед яких і Come-For матраци, і багато інших, наповнюються шерстю. Це стовідсотково натуральний матеріал, який найчастіше представлений шерстю овець породи меринос. Такий наповнювач вбирає вологу, та зате в короткі терміни провітрюється. У більшості випадків шерсть використовують як наповнювача при виготовленні матраців типу "зима-літо".

Синтетичні матеріали у виготовленні матраців

До синтетичних матеріалів для наповнювачів матраців відноситься, приміром, меморикс. Це дуже м'який матеріал, який "обіймає" людину, що лежить на матраці. Колишньої форми набуває через приблизно п'ять-сім секунд. Також як наповнювач ортопедичних матраців сьогодні використовується термоволокно. Цей матеріал є волокнами з синтетики, які були спресовані при високих показниках t. Основною гідністю термоволокна є висока щільність, його використовують як жорсткий прошарок між пружинами і наповнювачами. Завдяки термоволокну куплений вами матрац Come-For або будь-якої іншої марки прослужить вам довше.

Дуже популярний сьогодні у виробництві ортопедичних матраців такий синтетичний наповнювач, як синтепон. Він є нетканим об'ємним полотном, яке виконане з волокон проклеєних або скріплених термічним способом. Синтепон дуже готується, його використовують в чохлах ортопедичних матраців в якості пружинячого прошарку. У нім не скупчується пил, тому для алергіків він абсолютно безпечний.

Пенополиуретан є тим самим наповнювачем, який сьогодні використовується дуже часто у виробництві ортопедичних матраців. Він екологічний, має хорошу еластичність, пружність. З пенополиуретана виконується також і бічна окантовка матраца, але основною властивістю цього синтетичного матеріалу є забезпечення виробу м'якості.