Магазин-бар Dadoo пропонує широкий асортимент спиртних напоїв і їх складових за вигідними цінами. Бурхлива вечірка або відпочинок з другою половинкою і келихом хорошого вина-тут кожен зможе задовольнити свої самі досвідчені бажання. Каталог включає як класичні так і елітні напої. Розташування в історичному центрі Києва надає магазину додаткову естетику і індивідуальність.

Основні переваги

* Ніяких підробок-тільки оригінальні напої;

* Вигідна вартість і постійні знижки;

* Вся продукція має високі показники якості, підтверджені світовою сертифікатом;

* Допомога у виборі від досвідчених сомельє.


Dadoo піклується про своє клієнті, забезпечуючи високий рівень обслуговування і максимально розслаблену «домашню» атмосферу. Крім напоїв також можна вибрати різні варіації закусок. Приємний музичний супровід і чуйний персонал тут- ще один безперечний плюс при виборі місця відпочинку.

Фірмові подарункові набори

Компанія також займається виготовленням «міцних» подарунків на будь-який випадок. Віскі, вина, ром або коньяк- вибір презенту обмежується лише фантазією і уподобаннями. Урочиста дизайнерська упаковка підкреслює цінність і презентабельність подарунка. Це особливо актуально при привітанні осіб високій посаді-сюрприз зобов'язаний виглядати дорого і вишукано.


В асортимент https://dadoo.com.ua/ включені і безалкогольні варіанти напоїв, на випадки, коли вживання спиртного неможливо. Тонік з легкою гіркуватістю зарядить енергією і створить гарний настрій під час безалкогольної вечірки.

Для ділових зустрічей і важливих подій

Вибрати відповідні напої та закуску для корпоративного заходу або весільної церемонії буває непросто. Команда співробітників детально проконсультують по кожному виду алкоголю і підкаже, яка закуска ідеально поєднується з тим чи іншим видом, порівняє ціни і оригінально подасть замовлення.

«Особистий бармен»

Вечірка у великій компанії, день народження або пам'ятна дата-експерт, розуміє з півслова в пару кліків допоможе визначитися з вибором. Досить просто відправити повідомлення бармену Dadoo, що працює в онлайн-режимі в Telegram щодня.

Способи відправки:
• Через месенджер Telegram за номером 073 100 92 32 для обміну повідомленнями зі свого телефону
• По електронній пошті [email protected]

В каталог послуг входить швидка доставка в будь-яку точку України. Повний прайс і асортимент товарів доступний на офіційному сайті. Бонуси і знижки постійним замовникам.