Ставки на спорт набирають популярність, що призводить до появи нових представників ринку. Усе більша кількість країн приймає закони, які дають змогу офіційне приймання ставок на спорт. Так, наприкінці 2020 року вчинила Україна, що призвело до появи українських букмекерів. Якщо в Україні беттінг став легальним зовсім нещодавно, то в Польщі він є не перший рік, як і місцеві букмекерські контори, повний список яких можна знайти тут.

Польське законодавство лояльно ставиться до букмекерських контор і вимагає від них сплати податків, але не обмежує географію приймання ставок. У польській букмекерській конторі може зареєструватися громадянин як Польщі, так і України та інших країн колишнього СРСР, Європи та Азії. Зазначимо, що гравці-резиденти зобов'язані сплатити 12% із прибутку у вигляді податкових відрахувань, але якщо ви граєте в польській конторі, а проживаєте в іншій країні, то податок платити не треба.

Функціональні особливості польських букмекерів нічим не відрізняються від відомих зарубіжних компаній. Різноманітність лінії, глибина розпису, розмір коефіцієнтів, наявність мобільної версії й вибір платіжних систем залежать від конкретного букмекера.

Як вибрати букмекерську контору

Вибір польської букмекерської контори нічим не відрізняється від вибору букмекера в будь-якій країні. Під час аналізу потенційного партнера для ставок необхідно звернути увагу на такі критерії: надійність, функціональність, лояльність.

Надійність букмекерської контори перевіряється за наявністю ліцензії, відгуками гравців і віком. У беттінгу працює правило: чим старша букмекерська контора, тим вона надійніша. Щоби спростити пошук інформації й вибір партнера для ставок, рекомендуємо портал «Букмекер Експерт», де кожній букмекерській конторі присвоєно рейтинг за 10-бальною шкалою. Чим вище бал, тим надійніше букмекер.

Надійність — не єдине, на що треба дивитися під час вибору партнера для ставок. У випадку ставок із метою отримання виграшу важливими є розмір коефіцієнтів, різноманітність вибору видів спорту та швидкість виплат. Аналіз лінії, маржі й наявності лімітів за операціями представлений на порталі «Букмекер Експерт».

Лояльність букмекерської контори проявляється в бонусної програмі та роботі служби підтримки. У процесі гри виникають труднощі з розумінням розрахунку ставок, оскільки він може відрізнятися залежно від букмекера, а також інші питання, які потребують відповідей адміністрації компанії. Служба підтримки має працювати цілодобово і своєчасно відповідати на запити користувачів. Бонусна програма дає змогу отримувати винагороду за вибір компанії у вигляді вітального бонуса або різні винагороди за регулярну гру.

Усю детальну інформацію про польських букмекерів, яка необхідна для вибору партнера для ставок, можна знайти на порталі «Букмекер Експерт».