Ви можете здати квартиру комусь або орендувати її у когось. В обох ситуаціях краще скористатися послугами агенції нерухомості Благовіст, яке сприятиме цьому процесу та організуватиме для вас більшість формальностей. Це також буде гарантією якості та впевненості угоди під час оренди квартири Київ довгостроково.

Переваг такого рішення багато:

Ви не витрачаєте дорогоцінний час

Коли ви ведете власний бізнес або працюємо цілими днями, у вас немає ні сил, ні часу на додаткові проблеми з орендою квартири. Перш за все, вам потрібно:

  • професійно сфотографувати кімнати,

  • знайти портали та придбати там досить дорогу рекламу,

  • витратити час на розробку цікавого опису квартири.

Однак це лише початок, тому що, як тільки ви виконаєте ці основні кроки, то маєте бути постійно доступними, оскільки зацікавлені сторони можуть телефонувати з раннього ранку до пізнього вечора. Чи встигнете ви зустрітися з усіма потенційними орендарями? Чи буде вигідно, якщо вам доведеться присвятити цій діяльності хоча б один, а то й два вихідні дні?

Вибираючи посередника з перевіреної та досвідченої компанії, досить підписати контракт. Ваші зобов'язання будуть обмежені визначенням вартості комісії та описом характеристик потенційного орендаря та ціни оренди - все інше Благовіст зробить за вас. Фотографії, реклама на багатьох порталах, контакт із клієнтами та їх відвідування - про все це подбає ваш агент. Тим часом ви можете спокійно працювати або проводити час зі своїми дітьми.

Перевірена квартира від агенції нерухомості

Агентство нерухомості Благовіст ніколи не запропонує прислів'я «кота в мішку». Кожна квартира перевіряється за якістю, завдяки чому гарантовано вдалий вибір. При оренді у приватної особи завжди існує ризик того, що важлива інформація та недоліки приховуються від орендаря. Наприклад, ви не з’ясуєте, чи безпечний мікрорайон і чи тепло в квартирі. Це особливо важливо, коли ви орендуєте квартиру для дітей, які збираються вчитися. Ви не повинні допускати, щоб приміщення, в якому вони живуть, було небезпечним та незручним.

Надійна і фіксована ціна

Винаймаючи квартиру з офісом нерухомості, ви можете бути впевнені, що ціна будь-якої орендної плати завжди буде такою, як у пропозиції. Часто трапляється так, що, вирушаючи на зустріч із приватною особою, ви раптом дізнаєтесь про багато аспектів, що підвищують ціну. У такій ситуації ви можете на це погодитись або вийти з угоди. Орендуючи через агентство Благовіст, ви маєте гарантію, що ціна не зміниться.