На сьогодні електросамокат можна по-справжньому вважати не лише зручним засобом для приємного проводження часу, але й достатньо простим та екологічно безпечним транспортом у межах міста. Сьогодні купити електросамокат в Україні справа доволі проста.

Все більше і більше сучасних транспортних засобів стають електричними. Вулиці міст поступово заповнюють різноманітні моделі гіроскутерів, моноколес, велосипедів. Не відстають і електросамокати. Саме вони, на думку спеціалістів,  вважаються оптимальним та практичним транспортом для міста.

Основними перевагами електричних самокатів можна назвати такі:

  • достатній запас ходу;
  • зручність в транспортуванні, перенесенні та збережені.

За допомогою швидкому електросамокату  можна з легкістю подолати великі відстані. Досить важливим є той факт, що поїздка на цьому пристрої є достатньо комфортною та не потребує особливих зусиль.

Обираючи модель електросамокату слід зважати на такі аспекти, як:

  • потужність двигуна;
  • діаметр коліс;
  • розмір та вага;
  • наявність дисплея.

Найчастіше електросамокати з двигуном до 250 Вт обирають тендітні дівчата та підлітки. Поціновувачам швидкості слід зупинити свій вибір на моделях з потужності понад 250 Вт. Електросамокати з потужними електродвигунами краще виконують розгін та легше роблять підйом на гірку.  Що стосується моделей з двигунами до 250 Вт, то такі самокати їдуть досить плавно та менше витрачають енергію.  Моделі з двигунами потужністю 350-500 Вт рекомендують купувати людям, що мають вагу понад 80 кг. Потужніший двигун найчастіше зустрічається на електросамокатах для бездоріжжя. Але купуючи такі моделі, слід пам’ятати, що з перешкодами вони справляться легко, проте і батарея сяде швидше.

Від діаметра колеса напряму залежить, де можна використовувати той чи інший електросамокат. Для поїздок по рівному асфальтовому покритті достатньо обирати моделі, що мають діаметр коліс до семи дюймів. Універсальні моделі мають діаметр більше ніж сім дюймів. Для українських доріг краще обирати самокати з 8-10 дюймовими колесами. Такі моделі краще долають різноманітні перешкоди на дорогах, в тому числі й невеликі тріщини та ямки. На таких самокатах можна кататися і на звичайній утрамбованій землі.

Більшість покупців, купуючи електросамокати kugoo g1, не звертають увагу на розміри та вагу моделей. Проте це, вкрай, неправильно. Адже, часто доводиться транспортувати самокати в багажнику автомобіля, тож розміри мають значення. Універсальні моделі мають вагу 13-15 кг – такі самокати достатньо легко, при необхідності, перенести. 

На електросамокатах з дісплеем  достатньо зручно слідкувати за швидкість, рівнем заряду, пройдену відстань. Слід зауважити, що на монохромних дисплеях краще відображається інформація, навіть при яркому сонці.