Скупка каталізаторів допомагає багатьом водіям безпечно утилізувати зіпсований пристрій та тим самим підтримати екологічну ситуацію. На сьогодні проблема вихлопних газів в повітрі постає досить гостро. Основне завдання каталізатора - перетворення шкідливих речовин в безпечні вихлопи. Завдяки “сотовій” структурі, його та каталітичному шару благородних металів, шкідливі домішки догорають на поверхні каталізатора.

Ефективність каталізатора досить висока - він здатен перетворити близько 90% токсинів, які перетворюються в безпечні для людини, водяну пару, азот і вуглекислий газ. Та протягом пробігу авто в самому пристрої накопичуються домішки неякісного пального, залишки масла чи інших рідин. Коли приходить момент і ресурс вичерпується постає питання куди ж здати каталізатор, що містить значну частку шкідливих речовин. Варіант - залишити в гаражі точно не підійде. Людям навіть зі здоровими легенями не варто дихати випарами від забрудненого прибора. Утилізувати і отримати компенсацію - куди краща ідея. Привезти свій каталізатор ви можете в сервіс скупки https://demimotors.com/. Тут проведуть аналіз, визначать вміст цінних металів, за які Ви отримаєте кошти.

Чому варто здати відпрацьований каталізатор

Зазвичай каталізатор служить в автомобілі 5 - 7 років. Його особливість в тому, що вихлопи, які йдуть від двигуна потрапляють на поверхню каталітичного шару, де родій, паладій і платина, забезпечують хімічну реакцію. Внаслідок неї утворюються нові речовини, що є безпечними для навколишнього середовища та відповідають екологічним нормам.

Та за час роботи, в каталізаторі накопичується багато сторонніх часток, як от недогорілі залишки низькоякісного бензину, його домішки, масло чи антифриз. Як правило, суміш цих речовин забиває дрібні комірки, або накопичується на поверхні каталітичного шару. Всі ці компоненти є шкідливими для здоров'я людини та природного середовища. Тому, будьте обережні, приймаючи рішення залишити запчастину в гаражі на необмежений термін. Вивезти його на сміттєзвалище теж не вийде, щодо каталізаторів діють санкції, визначені законом.

Куди простіше відшукати в своєму місті пункт прийому відпрацьованих каталізаторів та отримати компенсацію. На світовій біржі сформована вигідна ціна на дорогоцінні метали і їх можна продати. Каталізатор містить ці благородні метали в зовсім невеликій кількості, та навіть в таких пропорціях їх вартість може частково покрити витрати на покупку нового приладу.

Вміст вашого приладу легко перевірити з допомогою спектрального аналізу. Тож ваше завдання буде лише в тому, щоб доставити пристрій на сервіс скупки Demi Motors Recycling, де про все подбають спеціалісти. Розріжуть металеву оболонку, перевірять внутрішній вміст, виплатять кошти. Та потурбуються про безпечну утилізацію відпрацьованої деталі. Таким чином, Ви отримаєте кошти та не будете думати, як правильно та законним способом позбутися токсичної запчастини.