Додаткові корисні аксесуари для холодильника Hitachi покращують зручності, розширюють функціональні можливості. Існує безліч аксесуарів, які допоможуть більш раціонально розташувати продукти, підтримувати чистоту. Список найкращих аксесуарів великий, деякі розглянемо.

Аксесуари для поліпшення ергономіки

Стандартні полички і ящики не завжди задовольняють. Розширити корисний об'єм за рахунок невикористаного внутрішнього простору допомагають додаткові полички, контейнери, лотки.

Кращі висувні полички - металеві: довговічні, міцні. На бічних стінках холодильників є пази для регулювання стандартних полиць по висоті. Їх можна використовувати для установки додаткових поличок.

Навісні полички пластикові, для фіксації служать спеціальні затискачі. Аксесуар з їх допомогою кріпиться під верхньою полицею. Для кращого зберігання напоїв в горизонтальному положенні знадобиться поличка для баночок або пляшок.

Аксесуари для догляду за холодильником

Не всі агрегати обладнані вбудованою системою фільтрації повітря, як, наприклад, холодильники Hitachi. На допомогу приходить дезодоратор - компактний прилад, який поглинає запахи. Його вентилятор забезпечує примусову циркуляцію повітря, а спеціальні компоненти всередині вбирають запахи.

Додаткові компоненти для холодильника роблять його більш зручним. Але вони не допоможуть, якщо в холодильнику неправильно виставлена ​​температура. Навіть електроніка вимагає початкового ручного налаштування. Для перевірки режиму охолодження знадобиться термометр.

Простий аксесуар, що підтримує свіжість повітря - поглинач запахів. При покупці звертають увагу, на який обсяг холодильника розрахований засіб. Розміщують ближче до джерела небажаного запаху.

Продається освіжувач повітря декількох видів:

  • Гелієвий - ефективний, але служить недовго.
  • Яйцеподібний із вбудованим вугільним фільтром. Додаткова функція - залишається синім, якщо температура в камері перевищує норму. При оптимальній - колір білий.
  • Куля, наповнена сілікогеном. Гнильні запахи не усуває.
  • Диспенсерний: у корпусі розміщений змінний вугільний фільтр.

Чистоту у відсіках підтримують, використовуючи дезодоруючі серветки. У ящики для овочів, фруктів на дно укладають дезодоруючий килимок, що перешкоджає розвитку цвілі.