Як ми знаємо чимала кількість електроприладів різного призначення підключаються до електромереж, напруга в яких не перевищує 1 кВ. Цим і пояснюється той факт, що в них подача і розподіл електроенергії повинні будуть здійснюватися тільки по силовим кабелям, які відрізняються надійністю і безпекою.

Одним з найпопулярніших виробів які пропонує Запорізький завод кабельної продукції МПКА, (з тих, що прокладають для забезпечення освітлення і харчування як у відкритих стаціонарних кабельних спорудах, так і у внутрішніх приміщеннях) став кабель ВВГ-П.

Ідеально підходить для прокладки електропроводки в квартирах будинках, офісах і різних приміщеннях.

Містить в собі мідну струмопровідну сплетений жилу 2 класу гнучкості. Ізоляція з полівініхлорідного пластика, ізоляція також з полівінілхлоридного пластикату.

Розшифровується ВВГ-П як:

В - вініл (перша буква що жили ізольовані полівінілхлоридом)

В - вініл (друга цей же матеріал використовується в оболонці)

Г - голий (відсутня захисна броня)

П - плоский (має плоску форму).

Поряд зі звичайними такими кабелями (ВВГ-П), МПКА також здійснює виробництво кабелю ВВГ-П нг і нгд виконання. Що в свою чергу є (нг-який не підтримує горіння, і нгд - з низьким димо-газовиділенням), також можна часто зустріти під абревіатурою нгд - нг ls (lowe smoke).

Купити кабель, ВВГ плоский, ВВГ-П нг, ВВГ-П нгд, а також дізнатися ціну, Ви можете відправивши заявку на прорахунок з сайту Запорізького заводу кабельної продукції МПКА.

КОНТАКТИ:

м.Запоріжжя, вул. Новобудов, 3

e-mail: [email protected]

тел: (061) 220-15-00;

тел: (098) 441-15-41