Поява дитини - це велика радість і велика відповідальність. Вона забирає стільки ресурсів, скільки не відбирала жодне найскладніше завдання в минулому житті. Якщо ви знаєте жінку, яка нещодавно стала мамою, будь ласка, підтримайте її доречним подарунком. З нагоди або без, неважливо. Будь-яка мама буде рада отримати щось з цього списку.


1. Скетч-бук YOURPLANNER «Girl»


Кожній мамі відомо - діти ростуть швидко. І хочеться записати найважливіше з дитинства - думки про материнство, кумедні історії, дату появи першого зуба, смішні перші слова. Все це мамі захочеться робити, якщо у неї буде надихаючий блокнот.


2. Термочашка To Go Chicardi

Знаєте, як виглядає негласний символ материнства? Чашка з остиглим чаєм. Краща турбота про маму - дозволити їй випити його гарячим, хоча б за рахунок термочашки, яка збереже тепло напою і трохи - вашої турботи.


3. Антисептик Mermade Ice Cream


Він знадобиться і на прогулянці, і вдома, коли з'являться перші гості, бажаючі взяти немовля на руки. Обробка рук антисептиком захистить малюка від вірусів, а приємний запах його не налякає.


4. Ланч-бег Pack and go


Можливо, коли-то нинішня мама буде носити в ньому обід, коли повернеться на роботу. А поки це ультра зручна річ, щоб брати перекус на прогулянку, коли дитина трохи підросте.


5. Відривний планер Lifefluxe


Поява немовляти не скасовує необхідності готувати їжу, прибирати, платити за комунальні послуги або замовляти продукти. Правда, все це важко тримати в голові, коли 200 раз за день чуєш «Мама!». Така незначна річ, як планер, відмінно допоможе мамі «розвантажити» голову.


6. Іграшка-грілка Ведмедик BERI DARI


Коліки - одна з перших проблем, з якою доводиться зіткнутися в материнстві. Часто вона наздоганяє раптово. Але якщо у мами буде така іграшка-грілка, її не вийде застати зненацька. Всередині у неї - бавовняний мішечок з зернами ромашки, який потрібно підігрівати в мікрохвильовій печі. Педіатри вважають, що легке тепло допомагає зняти неприємні відчуття у дитини.


7. Сіль для ванн PETRUSHKA


Мами бувають настільки зайняті турботами про інших, що геть-чисто забувають про себе. Купують тільки необхідне, тоді як в дитячому магазині готові залишити тисячі. Нагадайте їм за допомогою солі для ванн, що піклуватися про свій ресурс вкрай важливо. Втім, ванночки для втомлених ніг з її допомогою теж можна зробити.


8. Бомбочка для ванни PETRUSHKA


Ці бомбочки складаються тільки з натуральних інгредієнтів, тому безпечні і для мами, і для дитини. І це ще один чудовий інструмент турботи про себе, який допоможе зігрітися і зняти роздратування останніх днів.


9. Свічка PETRUSHKA


Свічка складається з пальмового воску і невеликої кількості парафіну - її безпечно палити в будинку, де живе маленька людина. І мамі обов'язково варто мати таку свічку, щоб запалювати її, брати чай, заварений в Термочашки вранці, і відкривати цікаву книгу, залишаючись в тиші і повертаючи собі сили.


10. Маска для сну by Olena Redko


Мамі доводиться прокидатися кілька разів за ніч, щоб погодувати дитину. Це краде у неї як мінімум годину відпочинку. Ось чому їй не завадить маска для сну - сон в ній допомагає виспатися краще. Маски цього бренду хороші тим, що внутрішня їх частина зроблена з натуральної бавовни з домішкою шовку, тому не подразнює шкіру. А широка і м'яка гумка не тисне на голову.


Зовсім не обов'язково вибирати щось одне, можна купити всі предмети зі списку. Гарантуємо, вони сильно поліпшать якість життя і настрої новоспеченої мами. А знайти їх можна тут і замовити з доставкою прямо до дверей.