Слідкуєте за своїм харчуванням? Бажаєте вживати лише якісні продукти? Тоді зверніть увагу на асортимент міні-пекарні ТМ " Хорс", котра знаходиться за адресою Урожайний тупик, 2, Кременчук, Полтавська область, 39616 телефон +380960553774 та спробуйте запропоновану продукцію. 

Сейтан, печиво, хліб, крекери, арахісова паста − все це та багато інших корисних та якісних продуктів ви знайдете на сторінках віртуального каталогу. Пекарня створена для тих, хто піклується про своє здоров'я.

Не знаєте що таке сейтан, але бажаєте спробувати? Сейтан − це продукт, виготовлений з пшеничної клейковини, за смаком і текстурою найбільше нагадує натуральне м'ясо. Сьогодні сейтан − не тільки продукт для вегетаріанців. Останнім часом сейтан став популярним і в середовищі звичайних м'ясоїдів, які стежать за станом здоров'я. Сейтан містить цілу низку поживних речовин. Незважаючи на те, що сейтан зроблений з пшениці, нічого спільного з борошном або хлібом цей продукт не має. Його також називають "пшеничне м'ясо", "пшеничний протеїн", "пшеничний глютен". Сейтан може мати безліч різних смаків. Сейтан може бути використаний в будь-яких стравах замість м'яса, роблячи ці страви вегетаріанськими.

Замовити сейтан або інші якісні продукти ви можете дистанційно в режимі онлайн. Це дуже зручно та доступно кожному. Завдяки зручній навігації ви дуже швидко знайдете необхідну продукцію. Напроти кожного товару є детальний опис, вказано вартість. Пекарня дбає про кожного свого клієнта. 

Основні переваги міні-пекарні:

  • широкий асортимент продуктів;

  • якість;

  • доступність цін;

  • оперативність в роботі;

  • зручні засоби оплати;

  • своєчасна доставка;

  • висококваліфіковані спеціалісти;

  • гарантії;

  • наявність усіх необхідних сертифікатів.

Зацікавлені придбанням якісних та натуральних продуктів для реалізації? Компанія з радістю почне співпрацю та віддасть продукцію на реалізацію до еко-крамниць, магазини, кафе. Все, що від вас потрібно, це зайти на сайт та заповнити встановлену форму для партнерів. Представники компанії з вами зв'яжуться у дуже стислі строки та ви зможете обговорити усі нюанси співпраці. 

Також на сайті ви зможете знайти відгуки постійних клієнтів, котрі вже упродовж довгих років користуються послугами міні-пекарні та залишаються задоволеними якісною запропонованої продукції та надійністю компанії. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті.