Плануєте оновити інтер’єр, мрієте про нові та сучасні шпалери? В цій статті Ви дізнаєтесь, що таке фотошпалери, якими вони бувають та де придбати якісну продукцію за гарними цінами.

Що таке фотошпалери та які вони мають переваги?

У сучасному світі ремонтів та дизайну найпоширенішим рішенням у оздобленні стін вважаються фотошпалери. Такий різновид шпалер буває паперовим, вініловим або флізеліновим. На полотна нанесені візерунки, пейзажі та будь-які зображення, які вдало вписуються в інтер’єр. Для виробництва таких шпалер використовується фотографічний метод друку.

У фотошпалер є багато переваг:

  • Оздоблювальний матеріал такого типу стильно та оригінально виглядає;
  • Фотошпалери надають вибір серед великої кількості зображень, також можна робити шпалери на замовлення з унікальним візерунком;
  • Шпалери з фото мають декілька видів, деякі з них зносостійкі, та не бояться вологості або механічного пошкодження.

Фотошпалери можуть бути виготовлені з вінілу, флізеліну та з полотен на тканинній основі. Вид матеріалу обирається в залежності від того, для якої саме кімнати потрібні шпалери. На сайті магазину Wallart можна знайти усі види полотен, а також замовити унікальний дизайн шпалер за власними побажаннями щодо зображення https://wallart.ua.

Обрати фотошпалери у спальню

Полотна з фото на стіни у спальну кімнату можуть мати різноманітні сюжетні варіанти. Все залежить від того, яким власник бачить кінцевий результат ремонту, та який він обрав стиль дизайну. Стилі бувають класичними та сучасними.

Якщо у приміщенні використані класичні стилі оздоблення, варто підбирати фотошпалери з яскравою різноманітністю кольорів. Це можуть бути як квітучі сади та милі янголи, так і репродукції витворів мистецтва для бароко чи рококо.

Якщо шпалери потрібні для спальні у сучасному стилі, варто обирати щось більш спокійне. Наприклад, до хай-тек стилю чудово пасуватиме монохромність або двокольорові дизайни. Графіка та геометричні фігури також вдало впишуться в інтер’єр сучасного оздоблення.

Якщо ж спальня має еко-стиль, варто обирати фотошпалери з імітаціями різних природних матеріалів. У магазині Wallart можна знайти усі види фотошпалер для спальні за приємними цінами https://wallart.ua/bed.

Фотошпалери на кухню

Для затишної атмосфери та незвичайного декору, для зручного та дострокового використання – флізелінові шпалери від Wallart вдало підкреслюють дизайн кухні та стануть найкращим рішенням для оздоблення https://wallart.ua/kit.

На кухні дуже вдало виглядають фотошпалери з зображенням їжі чи напоїв. Яскраві малюнки збуджують апетит та викликають приємні емоції. Для кухні у стилі прованс чудово пасуватимуть шпалери з зображенням сільських пейзажів. Також можна обрати фотошпалери з морем, витворами мистецтва та міськими малюнками.

Незалежно від типу зображення, фотошпалери на кухню мають бути якісними та стійкими до механічних пошкоджень. В магазині Wallart зображення друкуються фарбами, які не бояться ультрафіолету та не викликають алергії. Найкращий вибір малюнків, та полотна високої якості – у Wallart втілюють у життя будь-яку дизайнерську ідею!