Використання принтів на тканинах — це різноманітність, що відкриває широкі можливості для прикраси одягу. Ви можете робити невеликі викрійки, а також друкувати цілі фотографії. Залежно від того, який друк на футболках ми виберемо — вони будуть більш-менш стійкі до стирання і пранні. Наприклад компанія "Пакотек" використовує шовкотрафаретний друк. Які техніки друку шаблонів найчастіше використовують компанії?

Способи друку на одязі

Принти на тканини створюються різними способами, з використанням різних технологій і матеріалів. Найпопулярніші з них:

  • Комп'ютерна вишивка — один з найміцніших прийомів декорування. Вона забезпечує як високу якість, так і естетику виконання, дозволяючи створювати різнокольорові візерунки на різних типах тканин.
  • Трафаретний друк — техніка з давніми традиціями. У цій техніці використовуються трафарети, через які продавлюються фарби. Трафаретний друк можна використовувати на всіх типах тканин. Ця техніка відрізняється дуже високою міцністю і якістю друку. З його допомогою можна робити як одноколірні, так і різнокольорові прикраси. Завдяки широкому асортименту фарб можна отримати не тільки стандартні відбитки, але і незвичайні ефекти, такі як неоновий колір або набряклий малюнок.
  • Сублімація — метод, за допомогою якого ми можемо робити відбитки будь-якої кількості квітів з фотографічною точністю, спочатку роздрукувавши їх на спеціальному папері та перенісши на тканину. Такі відбитки характеризуються високою стійкістю до зовнішніх чинників можна навіть прати при 90 C. Цей метод використовується для декорування / маркування поліефірних матеріалів світлих відтінків.
  • Термопечать - техніка за допомогою плоттерного флексодруку (гладка фольга, доступна в багатьох кольорах) або флок-плывка. Ця техніка, завдяки закріпленню на матеріалі завдяки високоъ температури, забезпечує високу міцність і якість друку. Гарячим тисненням можна користуватися на бавовняних і поліефірних матеріалах.
  • Subliflock / Subliflex - вид сублімації, який використовується для виготовлення емблем та декорування матеріалів темних відтінків.
  • Цифровий термотрансферний друк DST (Digital Screenprinting Technologies) - техніка, що поєднує в собі краще від цифрового друку і трафаретного друку. Завдяки використанню цифрового друку можна точно відтворити окремі деталі зображення.

Принти на одязі в основному використовують:

  • приватні підприємства з просування компанії;
  • швейні компанії, в якості прикраси та для нанесення бейджів компанії;
  • приватні особи, зокрема для друку фотографій;
  • сувенірні магазини.

Ціни на друк залежать в основному від методу, але також і від кількості надрукованого одягу. Чим більше товарів ви замовляєте, тим нижче ціни в професійних друкарнях, тому найвигідніше робити великі обсяги.