авто з кореї

Якщо раніше тільки автомобілі з аукціонів США користувалися високим попитом серед українських покупців, то зараз у американців з'явився солідний конкурент – авто з Кореї.

На території держави не така велика кількість аукціонів, але їх цілком достатньо для того, щоб кожен автолюбитель зміг підібрати і купити автомобіль, який буде відповідати всім вимогам і побажанням. Розглянемо основні переваги покупки авто з Кореї, в порівнянні з машинами з США.

Основні переваги покупки автомобіля в Кореї

Стан транспортних засобів

На аукціонах в Південній Кореї автомобілі, які не мають пошкоджень. В історії немає ДТП, потопів та будь-яких інших дефектів. Отже, технічний стан буде на високому рівні, отже, експлуатацію буде максимально комфортною та довгою.

А на аукціонах США мінімум 50% автомобілів - це битки, які необхідно буде відновлювати і не факт, що про всі пошкодженнях ви дізнаєтеся ще на етапі покупки. Можливо, вас чекатимуть «сюрпризи», які випливуть додатковими витратами.

Комплектація для внутрішнього ринку

Автоконцерни Південної Кореї люблять своїх громадян, тому для внутрішнього ринку пропонують такі комплектації, яких у нас просто немає. Це сприяє тому, що, вибираючи такий транспортний засіб, ви отримуєте справжній ексклюзив, які зможе забезпечувати максимальний комфорт під час експлуатації. При цьому седан KIA з максимальною комплектацією буде за ціною на 30-40% нижче, ніж на українському ринку в базовій комплектації.

Заводське ГБО

Тут ви зможете придбати машини з газовою системою, яких в Європі і Америці фактично немає. Важливим є те, що ГБО буде встановлена ​​на заводі і використовується технологія LPi – впорскування газу буде здійснюватися безпосередньо всередину двигуна. Це забезпечує високу потужність транспорту при економічних витратах.

Огляд авто перед покупкою

Важливою перевагою є те, що будь-яке авто з аукціону можна буде фізично оглянути перед безпосередньою покупкою. Зазвичай це робить відповідальний співробітник компанії, де ви замовили доставку авто. Людина особисто їде на місце і інспектує потенційну покупкою. Коли особисто переконатися в стані автомобіля, прийшов повний звіт по транспортному засобу, після чого можна робити остаточне рішення про купівлю.

Оперативна доставка

Автомобіль доставляється протягом 5-6 тижнів. Це значно швидше, ніж доставка з Америки. В середньому швидкість доставки на 3-4 тижні менше, тому ви скоро зможете насолоджуватися автомобілем.

І це далеко не всі переваги, які ви отримаєте, вибираючи автомобіль з Кореї, а не США. Але, враховуйте, що ці переваги будуть реальними лише в тому випадку, якщо вибір, доставка та розмитнення авто з Кореї буде проводитися під керівництвом спеціалізованої компанії.