Вода – це життя! Цей вислів відомий багатьом з дитинства. Дійсно, людина може прожити без їжі декілька діб без особливої шкоди для здоров’я. Проте без води вже через 5 годин людина починає відчувати пекучу спрагу, підвищується температура тіла, збільшується частота пульсу. Відмічається зниження концентрації уваги, реакції, здатності навчатися. Пізніше з’являються проблеми з кровообігом, через те що кров стає густішою. З’являються сильні головні болі та запаморочення. Якщо людина не буде пити воду її стан буде лише погіршуватися. Смерть може настати через три доби.

Тож без води життя просто неможливо. Проте останнім часом слід додавати без «чистої води». Адже умови сьогодення свідчать проте, що знайти чисту, не забруднену «цілющу рідину» знайти вкрай складна. Вода, що тече з кранів може бути навіть небезпечною для життя людини, особливо дітей. Тож не буде зайвим кожному придбати експрес-тести для визначення якості води. Адже на це впливає багато факторів. Серед них:

  • збільшення температури повітря;
  • стан труб водопровідної мережі;
  • якість підземних вод – вони напряму впливають на якість води з артезіанських свердловин.

Чому важливо перевіряти якість води?

Містяни, особливо мешканці мегаполісів, давно звиклися з тим, що готувати на воді з-під крана вкрай не бажано, тим паче пити некип’ячену. Сьогодні існує багато компаній, які пропонують свої послуги з доставки чистої та якісної води. Проте, чи насправді товар відповідає заявленим якостям. Адже перевірити, як саме очищується вода перевірити в більшості випадків неможливо. І виходить так, що вода з-під крана може бути безпечнішою ніж привізна. Що ж робити у цьому випадку? Кожного разу брати воду та молитися, щоб вона не нашкодила. Метод досить сумнівний. Краще власноруч перевірити її якість. Сьогодні це можна зробити навіть у домашніх умовах.  Подивившись тут, можна обрати якісний аналіз питної води в домашніх умовах, який буде відповідати усім вимогам. Використавши експрес тест-смужки можна за короткий час дізнатися чи підходить вода у власній квартирі для пиття та приготування їжі, проведення гігієнічних процедур. Адже данні вести виявлять у воді наявність:

  • важких металів, таких як залізо, мідь, хлор;
  • небезпечних нітратів;
  • коліформних бактерій, кишкових паличок.

Крім того, за допомогою даних тестів можна дізнатися  жорсткість води. Рідина з підвищеною жорсткістю категорично не підходить для готування їжі, а тим паче для пиття.

Крім швидкого результату експрес-тести якості води мають і інші переваги. Найголовніші з них:

  • легкість у використанні. Необхідно лише занурити тест-смужку у воду, а через хвилину порівняти зі шкалою на етикетці;
  • висока правдивість результатів.

На сайті магазину тестів та аналізів nanomarket.ua представлений широкий вибір експрес тест-смужок для визначення якості води вітчизняного та американського виробництва. Усі тести відповідають міжнародним вимогам, що підтверджується їхньою популярність серед європейських та американських споживачів. У магазині представлені товари, які замовляються безпосередньо у виробників, без посередників, тож ціна на них досить доступна.