Обрати якісні покришки, та залишити вміст гаманця відносно цілим – завдання не з легких. Але тільки в тому разі, якщо перед очима немає рейтингу вантажних шин, складеного за відгуками водіїв та власників транспортних засобів.

На сьогодні є багато провідних світових та вітчизняних виробників, та китайцям досить важно конкурувати з ними. Річ у тім, що довіра до продукції з Китаю колись була загублена, і дотепер відновити її не вдалося.

Насправді – серед китайських виробників багато низькосортних товарів, підробок тощо. Але не потрібно ставити усіх в один рядок: у Піднебесній є виробники, які пильно слідкують за якістю своєї продукції, та вона відповідає всім нормам. Більш того: саме деякі китайські покришки вважаються ідеальним варіантом співвідношення «ціна-якість».

ТОП-5 кращих китайских шин

Пропонуємо вам подивитися на рейтинг вантажних шин від китайських виробників:

  • GITI. Компанія забезпечує відмінну гарантійну підтримку. Покришки коштують недорого, але відрізняються досить глибокими та широкими стрічками протектора.
  • DOUBLE COIN. Головний конкурент GITI. Спеціалізується на виробництві цільнометалевих шин, але є й багато іншої продукції. Покришки DOUBLE COIN дешевші за шини GITI, та мають трохи менший термін експлуатації.
  • AEOLUS. Дуже популярний китайський бренд, який нещодавно об’єднався у спільний концерн зі всесвітньо відомою компанією Pirelli. Якість продукції AEOLUS стала набагато кращою.
  • AUFINE. Непоганий бренд, який швидко розвивається, та на сьогодні виступає постачальником шин у 120 країн! Виробник дійсно бажає випускати найкращу продукцію, тому використовує європейське та японське обладнання, а також ретельно тестує усі види покришок.
  • TRIANGLE. Вважається найкращим китайським виробником покришок. Вони перші зуміли об’єднати непогані ціни та відмінну якість. Також TRIANGLE одні з перших змогли почати поставляти свою продукцію у США. Для виробництва покришок використовується найкраще обладнання. Компанія має усі необхідні сертифікати якості. Головне, що ціна на продукцію TRIANGLE – приємна.

Де придбати покришки в Україні за низькою ціною?

Якщо вам потрібні покришки для вантажного або легкового транспортного засобу, не зволікайте: магазин «Tir-Shina» пропонує обрати потрібні вам шини серед багатьох світових та вітчизняних брендів.

У нас ви зможете знайти низькі ціни та постійні знижки, швидку доставку до місця призначення та зручні форми оплати. Висококласні спеціалісти нададуть вам безкоштовну консультацію, зможуть відповісти на всі питання та допомогти з вибором покришок без шкоди для вашого гаманця.