Нескладно помітити, як за останній час особливу популярність і користуються широким попитом змогли отримати срібні ювелірні прикраси. Такий метал, як срібло, цінується з давніх часів і заряджає людей позитивною енергією.

Срібло - це популярний благородний метал, який багато років служить людям. Вік перших виробів з цього металу слугують близько 6000 років. Срібло вважається символом Місяця і отримав позначку священного. Спочатку з нього робили монети і тільки на початку 13 століття стали виконувати всякі прикраси, в тому числі і срібні кільця.

Властивості срібних прикрас

Під впливом кисню срібні вироби не мають властивості окислятися, тому дуже довго радують своїм красивим і презентабельним зовнішнім виглядом. Не варто лякатися і засмучуватися, якщо прикраса з цього металу потемніло, за допомогою розчину з оцту, до виробу швидко повернеться первинний зовнішній вигляд.

Метал добре піддається механічним обробкам, куванні, тому на прилавках магазинів можемо зустріти найрізноманітніші варіанти каблучок. Кожен запропонований варіант відрізняється своєю ексклюзивністю та оригінальністю.

Перш ніж замовити срібні каблучки, непогано б було дізнатися види і особливості кожного виду срібла.

Серебряные украшения

У чому перевага срібних прикрас?

Насправді, далеко не всі жінки марнотрати та купують тільки дорогі прикраси. Є дівчата, які прихильно ставляться до срібла та вважають за краще носити тільки його. Кожна каблучка з цього матеріалу заслуговує Вашої уваги.

Витончене аристократичність срібло додасть жіночності, розповість про тонкий смак і дасть відчути себе легко і невимушено.

  • підходить під абсолютно кожен колір волосся та очей;

  • підходить як для повсякденного способу, так і на вихід;

  • відрізняється стриманістю та універсальністю;

  • доступна цінова категорія;

  • прикраси дивують своїм широким розмаїттям;

  • лікувальні властивості.

Давайте більш детально зупинимося на лікувальні властивості цього металу. Наші предки свято вірили в те, що срібло може ефективно зцілювати та рятувати від багатьох недуг, очищаючи ауру людини. Багато фактів це дійсно підтверджують, тож давайте вірити у цю версію.

Перш ніж зробити покупку, підберіть для себе надійний магазин. Найчастіше, сучасні споживачі вбирають онлайн покупки, які економлять багато часу.

Працівники інтернет магазину Silva завжди прийдуть на допомогу та дадуть можливості вигідно купити срібні прикраси за максимально вигідними цінами!

Источник: SILVA