Веб-хостинг є началом будь-якого інтернет-бізнесу. Швидка і надійна робота хостингу впливає не тільки на кількість відвідувачів веб-сайту, показник відмов або конверсію, але також може вплинути на видимість веб-сайту в результатах пошуку Google. Сьогодні ви дізнаєтеся що таке хостинг для сайту, який буде надійним і міцним фундаментом, на якому ви будете будувати сайт. Немає зайвих попередніх заходів - просто перевірте!

Першим кроком у виборі ідеального плану веб-хостингу буде визначення деяких основних параметрів.

1. Скільки веб-сайтів ви хочете запускати?

Зазвичай першим - і найбільш яскравим параметром, який відрізняє окремі пакети послуг хостингу, є кількість веб-сайтів. Часто найдешевші плани хостингу пропонують облікові записи, які дозволяють використовувати максимум 1-3 сторінки, а дорожче - більше або немає такого обмеження. Перш ніж почати пошук, добре подумайте, скільки веб-сторінок ви хочете запустити. Кожен домен зазвичай є окремим веб-сайтом.

Переглядаючи пропозиції хостингових компаній, варто перевірити, скільки конкретно пакет/план хостингу пропонує базам даних MySQL/MariaDB. Заради безпеки та ефективності варто дотримуватися принципу: один веб-сайт = одна база даних.

2. Скільки місця на диску займають ваші сторінки?

Виділений доступний дисковий простір є основою будь-якого спільного хостингу. Якщо у вас вже є хостинг, який ви хочете змінити на кращий, справа проста. Після входу в існуючу панель хостингу перевірте кількість займаного місця і додайте мінімум 10-20% для резерву найближчим часом. Швидше, займане місце буде тільки збільшуватися в міру розвитку сторінок і додавання нових матеріалів.

Однак якщо ви просто шукаєте хостинг для свого першого веб-сайту, магазину чи блогу і не знаєте, скільки це може зайняти, тоді виберіть найдешевший план хостингу з найменшим доступним диском для початку. У будь-який момент, коли ваш веб-сайт буде рости, компанія буде рада включити вищий план хостингу з більшим простором у вашому розпорядженні.

3. Скільки переказу вам знадобиться?

Принцип тут подібний до поверхні диска, згаданого вище. Якщо у вас сезонний бізнес, або інтернет-магазин, який має наліт покупців у передсвятковий період, то варто перевірити переказ в панелі хостингової компанії, послугами якої ви користуєтеся в цих «гарячих» місяців. І часто також варто мати хоча б 20-30% «резерву» переказу, щоб ефективно справлятися зі збільшенням трафіку чи рекламними кампаніями.